fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 8.júl

Dnes, 8.júla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z osmičky sme dostali darom:

 • prebudenie životnej energie,
 • vášeň,
 • odvahu,
 • sexualitu,
 • vnútorný oheň,
 • a usmernenie sily.

Výzvou je

 • Dokázať udržať rovnováhu a jemnosť.
 • Múdro narábať s tou náložou energie, ktorá nám je dopriata.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Ivan

Mužské meno Ivan má slovanský pôvod a význam mena je „Boh je milostivý“. Železná vôľa a aktívnosť sú dominantnými vlastnosťami nositeľov krstného mena Ivan. Seba aj iných posudzujú podľa aktivity.

Pokiaľ ide o povolania, sú z nich prevažne technici, politici, umelci alebo obchodníci obdarení veľkým zmyslom pre profesionálnu zodpovednosť. Sú niekedy impulzívni. Majú sklon donekonečna rozmýšľať a rozhodovanie im spôsobuje ťažkosti.

 • Šťastné farby Ivana sú zelená, modrá a žltá.
 • Ochranné rastliny nechtík a podbeľ.
 • Ochranné kamene sú zafír, smaragd.

Zmenili svet

1838 – Ferdinand von Zeppelin

Bol známy konštruktér stužených vzducholodí. Od roku 1863 pôsobil ako pozorovateľ v americkej občianskej vojne, ktorej sa neskôr zúčastnil na strane Severu.

Tam aj 19. augusta 1865 vzlietol k svojmu prvému balónovému letu. Od roku 1865 bol pobočníkom württemberského kráľa. Osvedčil sa počas prusko-rakúskej vojny a bol prevelený do Berlína. Vojenskú službu ukončil roku 1891 ako generálporučík.

Prvú vzducholoď začal stavať v roku 1899 ako 61-ročný. V roku 1900 vzlietla nad Bodamským jazerom prvá vzducholoď LZ 1 dlhá 128 m, a zotrvala vo vzduchu 18 minút.

Pred prvou svetovou vojnou patrili Zeppelinove podniky k najväčším v Nemecku. Postupne v nich ale strácal vplyv, a stal sa skôr národnou ikonou. Bola po ňom pomenovaná najslávnejšia vzducholoď medzivojnového obdobia LZ 127 Graf Zeppelin.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Čo je to láska?

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre