fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 7.január

Dnes, 7. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo sedmičky sme dostali darom:

  • duchovný rast,
  • dôveru v seba,
  • liečivú zmenu,
  • posun vo vedomí,
  • vieru,
  • pomoc,
  • a múdrosť skúseností.

Výzvou je

  • Prijať zmenu ako požehnanie (nech už sa tvári akokoľvek). Časom stejne prídeme na to, že každá zmena je zmena k lepšiemu.
  • Veriť, že pán Boh vie veľmi dobre, čo je dobré pre nás a všetko, čo sa deje, deje sa pre naše dobro.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Bohuslava

Bohuslava je slovanské‚ meno s pôvodným významom bohu sláva, oslavujúca boha. Bohuslava sa môže navonok snažiť pôsobiť ako tvrdá žena, ale vo vnútri je to krehká, nežná bytosť.

Aj preto sa jej prieči spoločnosť plná klamstiev a pretvárky. Bohuslava potrebuje na prácu svoj čas, ale keď sa dostane do správneho tempa, úspech má zaručený.

Zmenili svet

1985 – Lewis Hamilton

Sir Lewis Carl Davidson Hamilton je britský pilot Formuly 1. V súčasnosti súťaží za Mercedes.

Získal sedem titulov majstra sveta a je držiteľom viacerých rekordov, vrátane najväčšieho počtu víťazstiev (103), pole positions (102) a pódiových umiestnení (176).

V roku 1998 bol podpísaný do programu mladých jazdcov McLarenu a v roku 2007 s týmto tímom začal jazdiť vo formule 1, čím sa stal prvým pilotom tmavej pleti.

Zmenami v predpisoch pre rok 2014, ktoré nariadili používanie turbo-hybridných motorov, začala pre Hamiltona aj jeho tím veľmi úspešná éra, počas ktorej získal šesť titulov majstra sveta.

Hamiltonovi sa pripisuje zásluha apelovaním na širšie publikum mimo tohto športu, čiastočne kvôli jeho verejnému životu, environmentálnemu a sociálnemu aktivizmu a tiež počinom v hudbe a móde.

Stal sa tiež popredným obhajcom podpory aktivizmu v boji proti rasizmu a pri presadzovaní väčšej rozmanitosti v motoršporte. Na Nový rok 2021 bol pasovaný za rytiera, kedy dostal titul Sir.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre