fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 7.december

Dnes, 7. decembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo sedmičky sme dostali darom:

 • duchovný rast,
 • dôveru v seba,
 • liečivú zmenu,
 • posun vo vedomí,
 • vieru,
 • pomoc,
 • a múdrosť skúseností.

Výzvou je

 • Prijať zmenu ako požehnanie (nech už sa tvári akokoľvek). Časom stejne prídeme na to, že každá zmena je zmena k lepšiemu.
 • Veriť, že pán Boh vie veľmi dobre, čo je dobré pre nás a všetko, čo sa deje, deje sa pre naše dobro.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Ambróz

Mužské meno Ambróz má grécky pôvod a v preklade znamená „nesmrteľný“, „nebeský“. Ambrózovia uprednostňujú pokojný život pred rýchlou kariérou.

Sú dôveryhodní a napriek istým váhaniam prinášajú do rodiny pocit istoty. Ich štúdiá sú zvyčajne na slušnej úrovni. Keďže Ambrózovia majú v sebe kontrolórskeho ducha, stávajú sa z nich väčšinou úradníci, colníci alebo policajti.

Títo muži majú niekedy neuveriteľné šťastie, no ak sú úspešní, tak hlavne vďaka sústavnému úsiliu a systematickej práci.

 • Ovplyvňujú ich planéty Saturn a Urán.
 • Šťastné farby Ambróza sú čierna a modrá.
 • Ochranné rastliny medovka a baza.
 • A ochranné kamene sú ametyst a achát.

Dnes máme

Medzinárodný deň civilnej leteckej prepravy.

Tento deň bol v roku 1996 vyhlásený Medzinárodnou organizáciou civilného letectva za Medzinárodný deň civilnej leteckej prepravy.

Bol vyhlásený na počesť podpísania Dohovoru o medzinárodnom civilnom letectve, ktorým založili ICAO.

Zmenili svet

1984 – Robert Kubica

Je bývalý poľský pilot Formuly 1. V roku 2019 pretekal za tím Williams. V roku 2011 havaroval v prvej etape rely Ronde di Andora. Keď prechádzal cez obec Testico zišiel z cesty vo vysokej rýchlosti a nabúral do bariéry.

Kubica bol viac ako hodinu uväznený v aute, než ho mohli záchranári vytiahnuť. Bol transportovaný helikoptérou do nemocnice, kde sa potvrdilo, že utrpel čiastočnú amputáciu predlaktia, viacnásobnú zlomeninu pravej ruky, nohy, ramena a dlane, taktiež stratil značné množstvo krvi.

Kubica podstúpil sedemhodinovú operáciu. Bol operovaný siedmimi lekármi, ktorí boli rozdelení do dvoch tímov. Operácia prebehla bez komplikácií.

O niekoľko dni neskôr úspešne podstúpil ďalšie dve dlhé operácie zlomenín na jeho nohe, ramene a ruke. Aj napriek tomu sa podarilo vrátiť do závodenia. 

A v dnešnej dobe, je rezervný jazdec F1. Aj keď má v podstate jednu ruku zdeformovanú.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Mrkni si video od Jacka Canfielda, autora citátu. Je to veľmi inšpiratívny človek. Pred časom ma jedna jeho kniha nakopla natoľko, že sa mi celkom slušne pretočil život – k lepšiemu, samozrejme.

Stačilo aplikovať pár princípov o ktorých písal.

Toto video je so slovenskými titulkami a trvá 5:05 min. Stojí za to kuknúť a nechať sa inšpirovať.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre