fbpx

On-line kurz TELO AKO ZÁZRAK,otvárame len 1x ročne. 

Vydaj sa na najväčšie poznávacie dobrodrúžo tvojho života, kedy sa cestou bezhlavo a bezpodmienečne zamiluješ ......do svojho tela. Začíname 1.8.

#KALENDÁRIUM 6.november

Dnes, 6. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo šestky sme dostali darom:

 • lásku,
 • krásu,
 • harmóniu,
 • voľbu srdcom
 • a otvoriť sa zdieľaniu citov.

Výzvou je

 • Objaviť lásku a hodnotu v sebe.
 • Milovať v sebe a na sebe aj tie veci, ktoré považujeme za hendikep alebo zlé.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Renáta

Ženské meno Renáta patrí na Slovensku medzi obľúbené. Jeho pôvod je latinský a v preklade znamená „znovuzrodená“. Renáty, sú od prírody silné. Zvyčajne majú vysokú emotívnosť aj aktívnosť.

Nie je vždy ľahké s nimi vychádzať. Odpovedajú aj na menší slovný útok spôsobom, ktorý zaráža. Už ako dievčatá majú Renátky ambície a sú výkonné študentky.

Keď si niečo vezmú do hlavy, vynaložia maximálne úsilie, aby to dosiahli. Pracovne sú veľmi zdatné, aj keď nie veľmi dôverujú svojím nápadom.

 • Ovplyvňuje ich planéta Jupiter.
 • Šťastné farby Renáty sú zelená, biela a modrá.
 • Ochranné rastliny slez, šalvia.
 • A ochranné kamene sú granát a chalcedón.

Dnes máme

Medzinárodný deň ochrany životného prostredia pred ničením počas vojny a ozbrojeného konfliktu.

5.novembra 2001 Valné zhromaždenie OSN vyhlásilo 6. november za Medzinárodný deň ochrany životného prostredia pred ničením počas vojny a ozbrojeného konfliktu.

Cieľom tohto dňa je upozorneniť na ničenie životného prostredia ozbrojenými konfliktmi po celej planéte.

Zmenili svet

†1893 – Piotr Iľjič Čajkovskij

Bol ruský hudobný skladateľ obdobia romantizmu. Čajkovskij patrí medzi najznámejších ruských skladateľov.

Hoci nebol členom skupiny nacionalistických skladateľov známych pod názvom Mocná hŕstka, jeho hudba sa preslávila vďaka jej výrazne ruskému charakteru – vzrušujúcim melódiám, rafinovanej harmónii a brilantnej, trochu pochmúrnej, ale vždy sviežej orchestrácii.

Jeho diela boli však viac v západnom štýle v porovnaní s dielami ruských súčasníkov, keďže okrem národných ľudových motívov v skutočnosti používal aj medzinárodné prvky.

Čajkovskij bol nesmierne citlivý, neurotickej povahy a počas života trpel často depresiami.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Zájdi na prechádzku do lesa (parku) a vezmi si so sebou aj igelitovú tašku. Pokochaj sa jesennou prírodou a zober so sebou všetko, čo stretneš a nepatrí tam.

Aspoň o pár odpadkov uľav tomu kúsku lesa, kadiaľ budú viesť tvoje kroky. Pre nás nie je problém párkrát sa zohnúť a vložiť do igelitky kus bordelu po nespratníkoch.

A vieš, ako veľmi sa matke Zemi uľaví?

Asi tak ako keď ty vylezieš zo sprchy po namáhavej práci alebo fyzickom výkone, ked si špinavá a prepotená skrz naskrz. Vieš si predstaviť ten pocit úľavy a čistoty, keď sa zbavíš špiny?

Super.

Tak dopraj to isté aj Zemičke. Nech nám ešte dlho slúži a sme s ňou v súlade… a nie ako nezvaní návštevníci, čo sa nevedia zmestiť do kože 🙂

Za matku Zem ďakujeeem.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre