fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 47. týždeň (22.-28.11.2021) Vnímaj, cíť, analyzuj

Pozrime sa spolu do kalendária v 47. týždni roku 2021 a ja vám pridám pár vhľadov, tipov a inšpirácií, ako hladko a s mierom v srdci preplávať týmto najkrajším týždňom nášho života.

Vnímaj, cíť, analyzuj

Ovlyvňuje nás (a pomáha nám) energia čísla 11 (Božská spravodlivosť) a 1+1 = 2. Je to energia, ktorá prináša dar intuície, vnímania, dar otvoreného srdca.

Darom sme dostali:

  • z 2 (karta Intuícia) – zavri oči a vnímaj srdcom,
  • z 11 (karta Božská spravodlivosť) – nechaj to na Pána Boha, ten vie lepšie ako ty.

Cieľom tohto týždňa je skúška, transformácia aby sme sa vydali tou správnou cestou, požehnanou pod krídlami anjelov.

Poslaním je prečistenie a uvedomenie si našich základných hodnôt. A zbavenie sa všetkého toho, čo stojí na vratkých základoch, aby ostal len ten základ, ktorý je pevný.

Ako to urobiť?

Nuž, pusti si video a nechaj sa inšpirovať.

Čo môžeš urobiť konkrétne

  • Keď ťa niečo rozhodí, len si to zvedom. Povedz si, že je to v poriadku. Môžeš si uvedomiť, že tento týždeň je náročnejší, pretože viac vnímame emócie. Keď sme si toho vedomí, tak sa nenecháme tak ľahko rozhodiť.
  • NEposudzuj, NEporovnávaj, NEkritizuj. Len vnímaj to, čo prichádza. A vnímaj, čo to s tebou robí.
  • NEreaguj okamžite. Nech k tebe bude tento týždeň prichádzať čokoľvek, nedávaj odozvu okamžite. Nechaj si to prejsť hlavou. Najprv si to rozanalyzuj a keď vychladneš, až potom zareaguj.
  • Nechaj si 24 hodín na rozhodovanie. Ak sa máš o niečom rozhodovať, nechaj si to v sebe najskôr utriasť a až potom daj odpoveď, až potom sa rozhodni.
  • Otvor srdce. Ak na teba niekto slovne zaútoči, alebo ti nadáva, hádže na teba nejaké zlé energie, NEraguj! Otvor srdce a posielaj mu v duchu lásku cez formulku: Milujem ťa, ďakujem ti. (Vo videu ukazujem, ako a prečo tento mechanizmus funguje.)

Dary prírody

Uvar si čaj z očianky rostkovej. 

Buď sa dá užívať vnútorne alebo aj ako obklady na oči. Keď je vypäté obdobie, tak sa nám deje to, že nám zatvára oči. Cítime tlak na očiach. A keď bolia oči tak niečo nechceme vidieť.

Alebo to môže znamenať aby sme zavreli oči a vnímali srdcom. Takže tento týždeň si daj buď obklad na oči, ak cítiš unavené oči, alebo ak užívaš očianku vnútorne, tak pomáha získať nadhľad nad situáciou.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre