fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN v kozorožcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 21.6.2024

#KALENDÁRIUM 45. týždeň (8.-14.11.2021) Prijmi a pochop

Pozrime sa spolu do kalendária v 45. týždni roku 2021 a ja vám pridám pár vhľadov, tipov a inšpirácií, ako hladko a s mierom v srdci preplávať týmto najkrajším týždňom nášho života.

Prijmi a pochop

Ovlyvňuje nás (a pomáha nám) energia múdreho pustovníka. Energia čísla 9. Aby sme sa vďaka stíšeniu, zvedomeniu a porozumeniu všetkých životných s**čiek, ktoré sa pýtajú vyčistiť preštrikovali k súladu so sebou, vesmírom, svetom, matkou Zem.

Prijmite a pochopte všetky tiene, ktoré sa vyplavili z vašej škorpiónskej jaskyne, milí moji. Aby ste sa oslobodili a nastolili súlad, mier, harmóniu v sebe (aj okolo seba).

To sa ľahko povie, že?

Ale ako to urobiť?

Nuž, pusti si video a nechaj sa inšpirovať.

Čo môžeš urobiť konkrétne

  • Urob si chvíľku pre seba v tichu a tme. Vnímaj svoj dych, zvuky, svoje pocity. Pozoruj myšlienky, ktoré sa ukazujú.
  • Čuč „do blba“. Vypni mobil, telku, rádio, odpoj všetky vonkajšie stimuly a len buď.
    Zahľaď sa na jeden bod a pozoruj ho. Čím dlhšie, tým lepšie.
  • Čmarkaj si na papier. Perom, ceruzkou, fixou…nechaj cez stopu na papieri vytiahnúť zo seba energiu, ktorá je prebytočná.
  • Maľuj maľovanku. Plnou pozornosťou sa sústreď na vyfarbovanie okienok v maľovanke. Si len ty a farbičky, ktoré vypĺňajú prázdne okienka.
  • Uprac pivnicu. Pivnica je obrazom tvojho podvedomia. Akonáhle v nej upraceš čo i len jednu poličku, uvoľní sa ti energia v tele. Spadne veľké bremeno.
    Koľko dokážeš upratať v pivnici na fyzickej úrovni, v skutočnej pivnici, toľko sa ti uprace v tvojej mentálnej pivnici – v podvedomí. Funguje to až zázračne.

Dary prírody

Pár inšpirácií, čo môžeš urobiť a tak využiť dary, ktoré nám ponúka a poskytuje príroda:

Pečená ovocná lahôdka LABÚŽO

Z ovocia, ktoré nie je vhodné na uskladnenie si vyrob pečenú fajnotu. Bude ti chutiť na zdravom keksíku, v kaši, využiješ ju do pudingov, do pečenia aj ako zdravú maškrtu pre deti.

Pickles

Vyrob si pickles zo zeleniny, ktorú nájdeš v špajzi. Nastrúhaš, osolíš, zmiešaš, natlačíš do pohára a necháš kvasiť 3-4 dni. Proces mliečneho kvasenoa urobí svoje a ty sa budeš zalizovať až za ušami.

Kvasená kapusta

Natlač kapustu. Nemusíš do súdka. Stačí do pohára takej veľkosti, aká je primeraná vašej spotrebe v domácnosti. Postup je rovnaký ako pri klasickom tlačení do súdka, alebo picles.

Kvasená kapusta je prirodzeným a mimoriadne vhodným zdrojom vitamínu C pre naše telá.

Zázvorová šťava

Môžeš si vyrobiť vlastnú, domácu v odšťavovači. Ale nemusíš. V Lídli dostať kúpiť naozaj kvalitnú 97% zázvorovú šťavu doplnenú 3% citrónovou.

Denne si daj malého frťanaa a tvoje telo bude krochkať blahom. Ochráni ho pred bacilmi a vírusmi, podporí tvoju imunitu.

Zazimuj balkónové kvety

Už je najvyšší čas schovať muškáty a begónky do tepla. Zazimovať ich. Aby si oddýchli, zimu orečkali v primeranej teplote a na jar, v lete ťa zase mohli tešiť svojou krásou.

Kto oslavuje meniny tento týždeň?

Bohumír, Teodor, Tea, Tibor, Martin, Maroš, Svätopluk, Stanislav a Irma.

Všetky zaujímavé dni, charakteristiku jednotlivých mien aj energie na každý deň nájdete v dennom kalendáriu tu na blogu. Články sú zverejnené každý deň ráno už o 5h.

A pozoooor! Čerešnička na torte

Len tento týždeň. A zdarma!

Jedinečný kurz od Joea Dispenzu FORMULA máš možnosť využiť bezplatne počas celého tohto týždňa. Začína už v pondelok.

Prihlás sa tu >>>

Obsahuje 3 lekcie a 2 meditácie od autora, ktorý bol vyhlásený za najlepšieho rečníka nedávneho Flow summitu.

Svojou charizmou, životným príbehom a múdrosťou inšpiruje milióny ľudí po celom svete.

Kurz je zdarma prístupný LEN TENTO TÝŽDEŇ. V pondelok 8.11. je už prístupná 1. lekcia.

Využi túto možnosť a uži si ho.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre