fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 31.júl

Dnes, 31.júla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z tridsaťjednotky sme dostali darom:

 • usmernenú vôľu zámeru
 • odvahu konať
 • schopnosť začať, pokračovať a dokončiť
 • zodpovednosť a dôslednosť
 • naplniť rozhodnutia.

Výzvou je

 • Uvoľniť strach zo zlyhania.
 • Skutočne aj dokončiť to, čo sme začali, pretože veľa otvorených cyklov vytvára stres.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Ignác

Mužské meno Ignác má latinský pôvod a jeho význam je „ohňový, rozpálený“. Tak ako v detstve, aj v dospelosti Ignácovia stále niečo hrajú, akoby bol život jedno veľké javisko.

Sú dosť nesústredení, ešte nedokončia jednu vec a už sa nadchýnajú pre niečo iné. Vo svojom vnútri sú nepokojní a prenášajú to na okolie. Ignácovia nikdy presne nevedia odlíšiť, kedy snívajú a kedy nie. Svoje city schovávajú za ľahostajnou tvárou.

 • Ovplyvňuje ich planéta Mars.
 • Šťastná farba Ignácov je fialová.
 • Ochranné rastliny sú horčica a cesnak.
 • Ochranné kamene sú chalcedón a karneol.

Zmenili svet

1949 – Bolek Polívka

Je český herec, mím, dramatik a scenárista. Vyštudoval brniansku JAMU a v roku 1972 spoluzaložil Divadlo Husa na provázku, v ktorom bol jednou z najvýznamnejších osobností.

V roku 1993 si v Brne založil vlastné Divadlo Bolka Polívky. Patrí k najvýraznejším predstaviteľom českej i svetovej pantomímy. Stvárnil veľa divadelných, filmových a televíznych úloh.

Špecifický štýl jeho autorského divadla získal obdiv a uznánie po celom svete. So zahraničnými divadlami a umelcami tiež často spolupracuje.

Účinkoval v niekoľkých filmoch Věry Chytilové, napr. v komédii Kalamita (1981), vo filmovom prepise vlastnej divadelnej hry Šašek a královna z roku 1987 alebo v komedii Dedičstvo alebo Kurvahošigutntag (1992).

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre