fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 30.marec

Dnes, 30.marca, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z tridsiatky sme dostali darom:

  • majstrovstvo mysle
  • hraj sa a oslavuj život
  • zvoľ si šťastie
  • očista mysle – naplň ju svetlom
  • spontánnosť a úspech.

Výzvou je

  • Uvoľniť sa a nechať sa viesť vášňou a nadšením.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Vieroslava

Ženské meno Vieroslava má slovenský pôvod a význam mena je „oslavujúca vieru“, „slávna vierou“. Vieroslava je meno priebojných žien s tvrdou povahou. Zvyčajne sú mimoriadne aktívne a reagujú rýchlo.

Majú tiež vyhranený a nemenný úsudok. Vieroslavy sú väčšinou výborné študentky. Inklinujú k povolaniam, v ktorých treba zo seba vydať všetky sily a prevziať zodpovednosť.

Zvyčajne sú od prírody silné, nepodľahnú ľahko únave, ani chorobe.

  • Ovplyvňuje ich planéta Venuša.
  • Ich šťastné farby sú červená, biela.
  • Ochranné rastliny biela ľalia a hruška.
  • Ochranné kamene sú zafír a koral.

Zmenili svet

1968 – Céline Dionová

Je kanadská speváčka. Typ jej hlasu je soprán.

Od jednoduchých začiatkov sa vypracovala na medzinárodnú hviezdu. Na celom svete získala ocenenia hudobného priemyslu: Grammy v USA, Juno a Félix v Kanade a World Music Awards v Európe.

Céline začala byť známa pre svoj talent v roku 1982, kedy vyhrala zlatú medailu na festivale Yamaha World Popular Song v japonskom Tokiu za skladbu Tellement j’ai d’amour pour toi.

Medzinárodný vzostup prišiel v roku 1991, keď nahrala titulnú skladbu na soundtrack k animovanému filmu Kráska a zviera spoločnosti Walt Disney.

Pieseň Beauty And The Beast sa stala číslom jeden a pozbierala ceny Hudobnej akadémie a Grammy, stala sa základným kameňom jej druhého anglicky naspievaného albumu s jednoduchým názvom Celine Dion.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Asi najznámejšia pieseň Celine Dion aj s pôvodným textom a prekladom – zaspievajte si….zamyslite sa nad textom, užite si skvelé spracovanie klipu, pri ktorom si pripomeniete veľkofilm Titanic.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre