fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 30.január

Dnes, 30. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z tridsiatky sme dostali darom:

  • majstrovstvo mysle
  • hraj sa a oslavuj život
  • zvoľ si šťastie
  • očista mysle – naplň ju svetlom
  • spontánnosť a úspech.

Výzvou je

  • Uvoľniť sa a nechať sa viesť vášňou a nadšením.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Ema

Ženské meno Ema má nemecký pôvod a v preklade znamená „veľká“, „silná“. U Emy sa stretávame so silnou empatiou a činorodosťou.

Takmer nikdy sa neuchýlia k nepríjemným sporom. Rozvetvenosť ich osobných dispozícií je široká. Emy sú aj pozorné a taktné. Rady pomáhajú iným, svojimi problémami sa pritom veľmi nezaoberajú.

  • Ich šťastné farby sú zelená, biela a modrá.
  • Ochranné rastliny sú medovka a baza.
  • Ochranné kamene sú smaragd, tyrkys.

Zmenili svet

1951 – Phil Collins

Je anglický hudobník, spevák-skladateľ, multiinštrumentalista, herec a textár, známy ako bubeník a spevák anglickej rockovej skupiny Genesis ale aj ako sólový hudobník.

Collinsova profesionálna hudobná kariéra začala, keď sa stal bubeníkom. V roku 1970 sa stal bubeníkom skupiny Genesis a nahral s ňou dva albumy.

V skupine bol pôvodne sprievodným spevákom pre frontmana Petra Gabriela. Po Gabrielovom odchode v roku 1975 sa stal frontmanom Collins.

Jeho sólová kariéra bola významne ovplyvnená jeho súkromným životom. V roku 1999 bol uvedený na Hollywoodsky chodník slávy, v roku 2003 do Songwriters Hall of Fame a v roku 2010 ako člen skupiny Genesis do Rock and Roll Hall of Fame.

Collins je jedným z troch interpretov (popri Paulovi McCartneymu a Michaelovi Jacksonovi), ktorý celosvetovo predal viac ako 100 miliónov albumov ako sólový interpret a ako člen skupiny.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Jedna z Phillových peciek – aj s českým prekladom.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre