fbpx

#KALENDÁRIUM 30.apríl

Dnes, 30.apríla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z tridsiatky sme dostali darom:

  • majstrovstvo mysle
  • hraj sa a oslavuj život
  • zvoľ si šťastie
  • očista mysle – naplň ju svetlom
  • spontánnosť a úspech.

Výzvou je

  • Uvoľniť sa a nechať sa viesť vášňou a nadšením.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Anastázia

Meno Anastázia má grécky pôvod a jeho význam je „vzkriesená“. Anastázie sú dievčatká a dámy, ktoré nikde nenachádzajú pokoj. Prechádzajú zo vzrušenia do teatrálnych depresií. Často menia svoje koníčky. V spoločnosti si vyžadujú značnú pozornosť.

Disponujú vysokou inteligenciou a sú mimoriadne dynamické. Životaschopnosť týchto žien je veľmi dobrá.

  • Šťastné farby Anastázie sú fľaškovozelená a biela.
  • Ochranné rastliny sú myší chvost, fialka a mäta.
  • Ochranné kamene sú achát, zafír a koral.

Zmenili svet

1961 – Jaroslav Dušek

Je český filmový a divadelný herec. V roku 1980 spoločne s Janom Bornou založil divadlo Vizita, ktoré je od roku 1985 založené na čírej pódiovej improvizácii.

Zahral si v mnohých úspešných filmoch. Dušek bol vedúcou osobnosťou humorného Rádia Mama, kde moderoval autorský program Za mozgom.

Jaroslav Dušek je známy aj vďaka svojmu alternatívnemu spôsobu života. Stojí napríklad za stavbou hlineného ekodomu v Jindřichoviciach pod Smrekom a má aj svoj denný jedálniček, ktorý sa skladá iba z jediného jedla za deň.

Jaroslav Dušek pôsobí v Divadle Kampa (ktorého riaditeľkou je jeho manželka Iveta Dušková) v niekoľkých predstaveniach a v pravidelných besedách „Duše K“.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Komentáre