fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN v kozorožcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 21.6.2024

#KALENDÁRIUM 3.november

Dnes, 3. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z trojky sme dostali darom:

 • radosť,
 • oslavu života,
 • plodnosť,
 • spojenie s matkou Zem, Gaiou,
 • ženskú energiu.

Výzvou je

 • Zvládnutie myšlienok, ktoré víria v hlave.
 • Komunikovať správnym spôsobom – hovoriť vtedy, keď protistrana počúva a počúvať vtedy, keď protistrana hovorí.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Hubert

Mužské meno Hubert má nemecký pôvod a v preklade znamená „duchaplný“, čo ich aj charakterizuje. Na Slovensku je svätý Hubert patrónom poľovníkom.  Hubertovia sú trpezliví a vytrvalí.

Radi prikladajú ruky k dielu, neváhajú osobne sa angažovať za dobrú vec. Okrem loveckého inštinktu sa u Hubertov prejavuje niekedy aj tvrdohlavosť.

Priatelia sú pre nich posvätní, horšie si rozumejú s nežným pohlavím. Ťažko vyjadrujú svoje pocity. Potrebujú veľa porozumenia a lásky, aby dokázali svoju naoko flegmatickú lásku prejaviť.

 • Ovplyvňuje ich planéta Venuša.
 • Šťastné farby Hubertov sú farby neba a zeme.
 • Ochranné rastliny mäta, podbeľ.
 • A ochranné kamene sú karneol a avanturín.

Dnes máme

Sviatok sv. Huberta, patróna poľovníkov.

Sv. Hubert bol náruživým poľovníkom, žiakom sv. Lamberta a biskupom v Maastrichte v Holandsku.

Podľa legendy sv. Hubert počas poľovačky uzrel jeleňa, ktorému sa medzi parohmi týčil kríž. To spôsobilo, že si ho poľovníci zvolili za svojho patróna.

Zmenili svet

1954 – Henri Matisse

Bol francúzsky maliar. Začiatkom 20. storočia patril k skupine fauvistov, ktorí sa chceli prezentovať odvážnymi odtieňmi a ťahmi štetca.

Neskôr sa jeho práca postupne formálne zjednodušovala a viedla k abstraktným dielam, ako napríklad Slimák (L’escargot) (počas rokov 1952 až 1953), ktorý je vyrobený z nastrihaných kúskov papiera.

Od roku 1906 bol zberateľom černošského umenia, čo ovplyvnilo aj jeho tvorbu, ale aj tvorbu Pabla Picassa. Nebol len maliar, ale tiež významný sochár.

Vytvoril okolo 80 bronzových plastík a reliéfov, ktoré boli významné svojím jednoduchým, skoro až k abstrakcii smerujúcim tvarom. Tým sa zaradil aj k najpoprednejším sochárom modernej sochy.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Dnes podpor svoje ženstvo.

Akýmkoľvek spôsobom si dopraj viac mäkkej ženskej energie. Urob to, pri čom sa viac cítiš byť ženou. Ženou ladnou, príťažlivou, spokojnou, krásnou.

Či už sa stretneš s kamoškami na kávu a pokec, alebo si dopraješ manikúru, pedikúru, kozmetiku, kaderníčku…čokoľvek, čo ťa dovyživí ženskou energiou.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre