fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 29.január

Dnes, 29. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťdeviatky sme dostali darom:

  • ochotu odpustiť sebe i iným,
  • prijatie,
  • bránu k odpusteniu,
  • cestu od zranenia k sile a láske.

Výzvou je

  • Precítiť a prijať zranenia všetkého druhu.
  • Otvoriť sa a požiadať Archanjelov o pomoc.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Gašpar

Gašpar je novozákonné mužské meno z orientu s pôvodným významom „nesúci poklad“. Gašparovia by nevedeli žiť bez pevného cieľa, či je z materiálnej alebo duchovnej oblasti.

Správajú sa niekedy nevšímavo a neprístupne. Pôsobia dojmom, že sú ťarbaví, podobne ako ich totemové zviera slon. Títo muži preferujú kariéru.

Gašparovia sú v práci suverénni, nekompromisní, vedia poriadne „zabrať“ a dosahujú adekvátne výsledky. Odmietajú pritom slabosti iných a najavo dávajú iba tie city, ktoré chcú.

  • Ich šťastné farby sú zlatá a hnedá.
  • Ochranné rastliny púpava a prvosienka.
  • Ochranné kamene su krištáľ a ónyx.

Zmenili svet

1919 – Ladislav Mňačko

Bol slovenský prozaik, básnik, dramatik a publicista, ktorého nazývali aj „zúrivým reportérom“, „červeným Hemingwayom“ alebo „slovenským Kischom“.

K próze sa začal prikláňať až neskôr, keď vydal zbierku poviedok Marxova ulica, no úspech dosiahol až v roku 1959, keď s výraznou odozvou vydal autobiografický román Smrť sa volá Engelchen (ktorý bol sfilmovaný režisérom Jánom Kadárom a Elmarom Klosom).

Na počiatku 60. rokov opísal zákulisie politických procesov 50. rokov v knihe Oneskorené reportáže, ktorých význam býva porovnávaný dokonca s prácami Alexandra Solženicyna.

V exile sa venoval intenzívne písaniu a svoje diela publikoval v nemčine.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Kedysi sa hovorilo, že najväčší Gašpar na Slovensku je… Ivan Gašpar-ovič. Niektoré jeho jazykové prešľapy naozaj stáli za povšimnutie. Až tak, že si na jeho aadresu zaglosovali glosátori v 7s.r.o.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre