fbpx

Workshop ZDARMA

NOV V BARANOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Záznam bude zdarma do piatku 12.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 26.november

Dnes, 26. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťšestky sme dostali darom:

 • Silu rodiny,
 • pocit bezpečia a opory,
 • starostlivú lásku,
 • čaro energie obyčajných chvíľ,
 • zdieľanie hojnosti, lásky, radosti, nadšenia.

Výzvou je

 • Dokázať dať porozumenie a podporu svojim blízkym aj vo chvíľach, kedy sme vyhodení z rovnováhy
 • a nájsť svoje miesto v rodine.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Kornel

Mužské meno Kornel má latinský pôvod a je odvodené zo slova cornu, ktoré znamená „roh“. Kornelovia sú ťažko spoznateľní. Prejavujú sa hlavne ako priami a súťaživí. Títo muži vedú intenzívny život.

Dokážu sa bez obáv zveriť so svojimi problémami a radi komunikujú s ľuďmi. V školských laviciach sú Kornelovia výmyselníci, ktorí pripravia profesorom nejednu „horúcu“ chvíľu.

Neraz svojimi reakciami prekvapia okolie. Vedia čo chcú a väčšinou to aj dosiahnu.

 • Ovplyvňuje ich Mesiac.
 • Šťastné farby Kornela sú biela a zelená.
 • Ochranné rastliny rumanček a jazmín.
 • A ochranné kamene sú nefrit a perla.

Dnes máme

Medzinárodný deň nenakupovania.

Medzinárodný deň nenakupovania bol iniciovaný a prvýkrát oslavovaný v roku 1992 Kanaďanom Tedom Davom vo Vancouveri. Tento deň upozorňuje na negatívne dopady nakupovania na životné prostredie, naše zdravie a samotný život.

Deň je výzvou vzdania sa nákupného vozíka na jeden deň a venovať tak svoj deň sebe, rodine alebo priateľom a rozpoznať tak skutočné potreby.

Zmenili svet

1939 – Tina Turner

Je švajčiarska rocková speváčka amerického pôvodu, jedna z najpopulárnejších hviezd 80. rokov 20. storočia s charakteristickým zachrípnutým, ale silným hlasom.

Extravagantný spôsob života Ike Turnera, jeho alkoholová a drogová závislosť, agresívne a brutálne správanie sa k Tine (fyzicky ju napádal), viedli v roku 1976 k ich rozvodu.

Triumfálne prerazila v roku 1984 ako rocková hviezda. Tina Turner zmenila nielen< svoj hudobný štýl, ale aj svoj skromný javiskový vzhľad na vzhľad megahviezdy a stala sa sexsymbolom.

Začiatkom roka 2013 sa vzdala amerického občianstva v prospech švajčiarskeho.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Tohto roku inak – úplne naopak.

Na dnes je vyhlásený tradičný Black friday – tzv. Čierny piatok, kedy sa vo väčšine obchodov robia šialené výpredaje. S úmyslom vyčistiť sklady a uvoľniť priestor pre vianočný tovar.

A zároveň máme Deň NEnakupovania.

Hmmmm – čo včul? K čomu sa prikloníš?

Využiješ zľavy alebo si uctíš matičku Zem tým, že NEprinesieš domov (NEobjednáš v e-shopoch)  kopec zbytočných vecí, ktoré v podstate ani nepotrebuješ, ale….bolo to v takej výhodnej cene….no nekúp to!…že?

Čo keby si tohto roku Black friday odignoroval(a) a namiesto toho sa šla prejsť do prírody a poďakovala Zemi, Gaii, že ešte stále máme kam chodiť tešiť svoje oči a dýchať čerstvý vzduch?

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre