fbpx

Workshop ZDARMA

NOV V BARANOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Záznam bude zdarma do piatku 12.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 23.júl

Dnes, 23.júla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťtrojky sme dostali darom:

  • všetko je v súlade s dohodou tvojej duše
  • uvedom si dohody duší vo všetkých tvojich vzťahoch
  • riaď sa srdcom.

Výzvou je

  • Dôverovať životu, vesmíru, Bohu, že jeho vedenie je správne aj keď niekedy hlava neberie a argumetuje „rozumnými dôvodmi“.
  • Uvoľniť sa vo vzťahoch, nebrať si veci osobne.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Oľga

Pôvod mena Oľga je severský. Význam tohto ženského mena je „zdravá“, „šťastná„. Oľgy sa vyznačujú tvrdou povahou. Reagujú rýchlo a svojrázne.

Zodpovednosť im je samozrejmá, najlepšie sa cítia v povolaniach, v ktorých je potrebné vynaložiť veľa úsilia a konať samostatne. Skalopevne pritom zastávajú svoj názor.

Nositeľky tohto mena sú dosť nedôverčivé a len málokedy sa dajú presvedčiť o nezištnom priateľstve či láske. Ich život pripomína neustály zápas či už v rodine alebo v práci.

  • Ovplyvňuje ich planéta Merkúr.
  • Ich šťastné farby sú červená, biela a zelená.
  • Ochranné rastliny sú podbeľ, kôpor, levanduľa.
  • Ochranné kamene sú tigrie oko, topás a achát.

Zmenili svet

1985 – Vojtěch Dyk

Je český herec a hudobník. Je synom literárneho historika a spisovateľa PhDr. Radka Pytlíka, CSc.

K spevu sa dostal cez chlapčenský zbor Pueri gaudentes. Spieval v kapelách Davidoff a TOP Dream Company. Je predovšetkým známy ako frontman hudobnej kapely Nightwork a jej trojčlennej podskupiny Tros Discotequos.

Predstavil sa tiež ako spevák brnenskej swingovej formácie B-Side Band. Od siedmich rokov spieval v zbore Pueri gaudentes a súčasne študoval hru na husle, neskôr aj klavír.

K divadlu sa dostal v pätnástich rokoch.

Takmer od začiatku štúdií sa objavoval na mnohých divadelných scénach, spieval v niekoľkých kapelách a po malých krôčikoch sa stával úspešnejším. Do povedomia širokej verejnosti sa však oveľa ľahšie a ďaleko výraznejšie zapísal predovšetkým ako spevák.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre