fbpx

#KALENDÁRIUM 22.december

Dnes, 22. decembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvadsaťdvojky sme dostali darom:

 • JA som..
 • tu a teraz
 • portál
 • pole všetkých možností
 • buď všetkými zmyslami v prítomnosti
 • uvoľni sa a plyň.

Výzvou je

 • S dôverou vstúpiť do nových dverí, do nového, neznámeho územia.
 • Netlačiť na pílu, nechať veci prirodzene plynúť.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Adela

Ženské meno Adela má francúzsky pôvod a v preklade znamená „ušľachtilá bytosť, vznešená“. Adely sú očarujúce a veľmi sebavedomé ženy, ktoré pripravia iným nejedno prekvapenie.

Napriek týmto skutočnostiam ťažko nachádzajú v sebe rovnováhu. Zveličujú, aby zapôsobili na iných, a úspešne sa im to darí. Intenzívne sa zúčastňujú na dianí okolo seba.

Študujú dosť dobre a zameriavajú sa na profesie, kde majú možnosť nadväzovať kontakty a prezentovať sa. Uplatnia sa napríklad v médiách.

 • Ovplyvňuje ich planéta Venuša.
 • Šťastné farby Adely sú prírodná zelená a biela.
 • Ochranné rastliny nechtík, ligurček a materina dúška.
 • A ochranné kamene sú smaragd, zafír a karneol.

Zmenili svet

†2014 – Joe Cocker

Bol anglický rockový a bluesový spevák, ktorého popularita sa začala v 60. rokoch.

Stal sa známym vďaka svojmu chrapľavému hlasu, kŕčovitým pohybom na svojich vystúpeniach a tiež vďaka coververziám populárnych skladieb, predovšetkým od skupiny The Beatles.

Jeho coververzia skladby „With a Little Help from My Friends“ od skupiny The Beatles dosiahla v roku 1968 1. miesto v rebríčku UK Singles Chart.

Počas svojej kariéry získal aj viacero hudobných cien, ako napríklad cenu Grammy v roku 1983 za svoj duet „Up Where We Belong“ s Jennifer Warnes.

V roku 2008 získal v Buckinghamskom paláci Rad britského impéria za prínos v hudbe. Časopis Rolling Stone ho zaradil na 97. miesto v zozname 100 najlepších spevákov.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Vypočuj si pieseň od Joea Cockera. 

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre