fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 18.február

Dnes, 18.februára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z osemnástky sme dostali darom:

  • moc podvedomia,
  • hĺbku,
  • minulé životy,
  • akášu,
  • karmické úlohy.

Výzvou je

  • Vstúpiť do svojho vnútra a rozsvietiť.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Jaromír

Mužské meno Jaromír má slovanský pôvod a význam mena je „slávny silou, bujnosťou.“ Nositelia mena Jaromír sú rozpoltení ľudia. Nie vždy sú Jaromírovia ľahko ovládateľní.

Sú prelietaví v láske. Ako chlapci sa musia zúčastňovať na živote spoločnosti, aby sa cítili vo svojej koži. Túžia byť ocenení, predvádzať sa.

Aby sa však ich aktivita prejavila, musia „zahorieť láskou“ k nejakému povolaniu. Ak svoje zamestnanie nemajú radi, opúšťajú ho a budú ho meniť, až kým sa nedostaví očakávaný úspech.

Ich snom je zaoberať sa divadlom, spievať, tancovať. Záľubu majú aj v cestovaní.

  • Ich šťastné farby sú biela, zelená a modrá.
  • Ochranné rastliny sú rumanček, biely hyacint a zvonček.
  • Ochranné kamene sú nefrit, perla a rubín.

Zmenili svet

1933 – Yoko Ono

Je japonská multimediálna umelkyňa, speváčka, skladateľka a mierová aktivistka. Jej práca zahŕňa tvorbu v angličtine, ale aj v japončine a je aj autorkou filmových diel.

Yoko Ono vyrastala v Tokiu a v roku 1953 sa spolu s rodinou presťahovala do New Yorku. Bola členkou medzinárodného hnutia výtvarníkov, skladateľov a dizajnérov Fluxus, ktoré bolo súčasťou newyorkskej umeleckej scény.

Medzinárodne známou osobnosťou sa stala v roku 1969, potom ako sa vydala za anglického speváka a skladateľa Johna Lennona, ktorý patril k lídrom kapely The Beatles.

V súčasnosti má Yoko Ono má v amerických hudobných rebríčkoch dvanásť singlov číslo jeden a v roku 2016 ju magazín Billboard označil za 11. najúspešnejšieho hudobného umelca všetkých čias.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Legendárna pieseň Johna Lennona, v ktorej klipe si „zahrala“ aj Yoko Ono aj so slovenskými titulkami. Je tak úžasná a nadčasová, že s pribúdajúcimi rokmi naberá na aktuálnosti a kráse, že?

Vychutnaj si ju plnými dúškami pozornosti…nechaj sa na chvíľu uniesť do imaginárneho magického sveta lásky a krásna, ktorý NEmusí byť imaginárny. Záleží na každom z nás.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre