fbpx

#KALENDÁRIUM 18.august

Dnes, 18.augusta, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z osemnástky sme dostali darom:

  • moc podvedomia,
  • hĺbku,
  • minulé životy,
  • akášu,
  • karmické úlohy.

Výzvou je

  • Vstúpiť do svojho vnútra a rozsvietiť.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Elena, Helena

Ženské meno Elena je odvodené od mena Helena. Meno Helena má grécky pôvod a v preklade znamená „svetlo“. Sú to ženy, ktoré sa dobre cítia iba vo vlastnom svete. Tieto dievčatá a dámy majú citlivú povahu a veľmi ťažko odpúšťajú.

Až na výnimky sa v aktivite nepretrhnú, pretože si myslia, že dôležitejšia je ich prítomnosť ako činnosť. Sú zjavne spoločenské a niekedy rozmarné. Eleny a Heleny majú výrazné organizačné schopnosti.

  • Eleny a Heleny ovplyvňuje planéta Merkúr.
  • Ich šťastné farby sú červená, modrá a biela.
  • Ochranné rastliny sú podbeľ, rasca.
  • Ochranné kamene sú tigrie oko, topás a achát.

Zmenili svet

1983 – Mika

Je libanonsko-britský spevák-skladateľ. V roku 2007 vydal svoj prvý štúdiový album Life in Cartoon Motion cez vydavateľstvo Island Records.

Albumu sa celosvetovo predalo 5,6 milióna kópií, začo Mika vyhral cenu Brit Award v kategórii Best British Breakthrough Act. Tiež bol nominovaný na cenu Grammy.

V roku 2006 založil spoločnosť Dodgy Holiday Tours Limited. V roku 2009 vydal svoj druhý štúdiový album The Boy Who Knew Too Much.

Po ukončený celosvetového turné nahral a v roku 2012 vydal svoj tretí štúdiový album The Origin of Love. Následne v roku 2015 vznikol album No Place in Heaven.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre