fbpx

#KALENDÁRIUM 17.marec

Dnes, 17.marca, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo sedemnástky sme dostali darom:

  • prítomnosť svetelnej rodiny,
  • ochrannú silu,
  • ochranu a vedenie Bohom,
  • a liečenie kozmickou energiou.

Výzvou je

  • Narábať jemne so svojou silou.
  • Nájsť rovnováhu v sebe aj okolí.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Ľubica

Ženské meno Ľubica je srbského a chorvátskeho pôvodu. Vytvorené je z prídavného mena „ľúba“. Ľubice sú ťažko ovládateľné. Nepúšťajú ľahko nič, čo sa im dostane do rúk. Je to pochopiteľné, pretože ich totemovým zvieraťom je leopard.

Ľubice sú málokedy dôverčivé v priateľstve aj v láske. Svojou neústupčivosťou, ktorá je pre ne charakteristická, prekonajú veľa životných prekážok.

  • Ovplyvňuje ich planéta Jupiter.
  • Šťastné farby týchto žien sú červená a ružová.
  • Ochranné rastliny sú harmanček, žltý klinček.
  • Ochranné kamene sú chalcedón a granát.

Zmenili svet

1951 – Craig Ramsay

Je súčasný hlavný tréner mužského Slovenského národného hokejového mužstva a bývalý hokejista, ktorý hral 14 rokov v NHL za tím Buffalo Sabres. Ako asistent trénera Tampy Bay Lightning vyhral v roku 2004 Stanleyho pohár.

V roku 2017 Slovensko hľadalo náhradu za hlavného trénera Zdena Cígera, Miroslav Šatan oznámil že by malo ísť o zahraničného experta – Craiga Ramsayho.

Craig Ramsay povedal, že Slovensko má talentovaných hráčov, ktorí však potrebujú byť správne vedení. Miroslav Šatan ho podľa Ramsayho slov oslovil, aby priniesol skúsenosti z Národnej hokejovej ligy a skĺbil ich s európskym štýlom hokeja.

Na domácich Majstrovstvách sveta v roku 2019 Craig Ramsay so slovenským tímom potrápil aj hokejové veľmoci. Slovensko prekvapilo v prvom zápase na turnaji USA a vyhralo 4:1.

Ramsaymu vypršal kontrakt v lete 2020, kedy sa kvôli pandémii koronavírusu neodohrala kvalifikácia na ZOH 2022. Kontrakt mu však bol predĺžený a na turnaji napokon získal bronzovú medailu.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Cibuľa je skvelá v kuchyni, ale vedeli ste, že dokáže skvele detoxikovať telo?

Pôsobí proti nachladnutiu, alergiám a ďalším nežiadúcim potvorám v tele. Stačí ju prekrojiť a priložiť na päty – pretiahnúť ponožkou aa nechať pôsobiť celú noc.

Ak budete pozorne počúvať, pochopíte text, pretože je v príbuznim slovanskom jazyku. Ak chcete rozumieť úplne, zapnite si automatické titulky.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre