fbpx

ADVENTNÝ KALENDÁR HOJNOSTI

Prepíš za 24 dní vadné programy na hojnosť v podvedomí.

Začíname už 1.12. Pridáš sa?

#KALENDÁRIUM 17.marec

Dnes, 17.marca, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo sedemnástky sme dostali darom:

  • prítomnosť svetelnej rodiny,
  • ochrannú silu,
  • ochranu a vedenie Bohom,
  • a liečenie kozmickou energiou.

Výzvou je

  • Narábať jemne so svojou silou.
  • Nájsť rovnováhu v sebe aj okolí.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Ľubica

Ženské meno Ľubica je srbského a chorvátskeho pôvodu. Vytvorené je z prídavného mena „ľúba“. Ľubice sú ťažko ovládateľné. Nepúšťajú ľahko nič, čo sa im dostane do rúk. Je to pochopiteľné, pretože ich totemovým zvieraťom je leopard.

Ľubice sú málokedy dôverčivé v priateľstve aj v láske. Svojou neústupčivosťou, ktorá je pre ne charakteristická, prekonajú veľa životných prekážok.

  • Ovplyvňuje ich planéta Jupiter.
  • Šťastné farby týchto žien sú červená a ružová.
  • Ochranné rastliny sú harmanček, žltý klinček.
  • Ochranné kamene sú chalcedón a granát.

Zmenili svet

1951 – Craig Ramsay

Je súčasný hlavný tréner mužského Slovenského národného hokejového mužstva a bývalý hokejista, ktorý hral 14 rokov v NHL za tím Buffalo Sabres. Ako asistent trénera Tampy Bay Lightning vyhral v roku 2004 Stanleyho pohár.

V roku 2017 Slovensko hľadalo náhradu za hlavného trénera Zdena Cígera, Miroslav Šatan oznámil že by malo ísť o zahraničného experta – Craiga Ramsayho.

Craig Ramsay povedal, že Slovensko má talentovaných hráčov, ktorí však potrebujú byť správne vedení. Miroslav Šatan ho podľa Ramsayho slov oslovil, aby priniesol skúsenosti z Národnej hokejovej ligy a skĺbil ich s európskym štýlom hokeja.

Na domácich Majstrovstvách sveta v roku 2019 Craig Ramsay so slovenským tímom potrápil aj hokejové veľmoci. Slovensko prekvapilo v prvom zápase na turnaji USA a vyhralo 4:1.

Ramsaymu vypršal kontrakt v lete 2020, kedy sa kvôli pandémii koronavírusu neodohrala kvalifikácia na ZOH 2022. Kontrakt mu však bol predĺžený a na turnaji napokon získal bronzovú medailu.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Cibuľa je skvelá v kuchyni, ale vedeli ste, že dokáže skvele detoxikovať telo?

Pôsobí proti nachladnutiu, alergiám a ďalším nežiadúcim potvorám v tele. Stačí ju prekrojiť a priložiť na päty – pretiahnúť ponožkou aa nechať pôsobiť celú noc.

Ak budete pozorne počúvať, pochopíte text, pretože je v príbuznim slovanskom jazyku. Ak chcete rozumieť úplne, zapnite si automatické titulky.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

„Zdravím Vás,
koupila jsem si na zkoušku měsíc školy a musím rict, ze naprosto předčila me očekávání. Za chvilinku členství končí a já ho ještě protáhnu,protože jsem si už tak hezky navykla na svůj ranní čas,ze se ho nechci vzdát.“

Kateřina K.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre