fbpx

Poď si so mnou urobiť slnovratovú očistu svojho domova.
Je to zdarma – nech sa v lete aj doma cítiš ako v raji

Praktický bylinkový seminár ZDRAVIE-BYLINKY, 14.-16.07.2023

Jediný termín tohto roku.

#KALENDÁRIUM 17.marec

Dnes, 17.marca, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo sedemnástky sme dostali darom:

  • prítomnosť svetelnej rodiny,
  • ochrannú silu,
  • ochranu a vedenie Bohom,
  • a liečenie kozmickou energiou.

Výzvou je

  • Narábať jemne so svojou silou.
  • Nájsť rovnováhu v sebe aj okolí.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Ľubica

Ženské meno Ľubica je srbského a chorvátskeho pôvodu. Vytvorené je z prídavného mena „ľúba“. Ľubice sú ťažko ovládateľné. Nepúšťajú ľahko nič, čo sa im dostane do rúk. Je to pochopiteľné, pretože ich totemovým zvieraťom je leopard.

Ľubice sú málokedy dôverčivé v priateľstve aj v láske. Svojou neústupčivosťou, ktorá je pre ne charakteristická, prekonajú veľa životných prekážok.

  • Ovplyvňuje ich planéta Jupiter.
  • Šťastné farby týchto žien sú červená a ružová.
  • Ochranné rastliny sú harmanček, žltý klinček.
  • Ochranné kamene sú chalcedón a granát.

Zmenili svet

1951 – Craig Ramsay

Je súčasný hlavný tréner mužského Slovenského národného hokejového mužstva a bývalý hokejista, ktorý hral 14 rokov v NHL za tím Buffalo Sabres. Ako asistent trénera Tampy Bay Lightning vyhral v roku 2004 Stanleyho pohár.

V roku 2017 Slovensko hľadalo náhradu za hlavného trénera Zdena Cígera, Miroslav Šatan oznámil že by malo ísť o zahraničného experta – Craiga Ramsayho.

Craig Ramsay povedal, že Slovensko má talentovaných hráčov, ktorí však potrebujú byť správne vedení. Miroslav Šatan ho podľa Ramsayho slov oslovil, aby priniesol skúsenosti z Národnej hokejovej ligy a skĺbil ich s európskym štýlom hokeja.

Na domácich Majstrovstvách sveta v roku 2019 Craig Ramsay so slovenským tímom potrápil aj hokejové veľmoci. Slovensko prekvapilo v prvom zápase na turnaji USA a vyhralo 4:1.

Ramsaymu vypršal kontrakt v lete 2020, kedy sa kvôli pandémii koronavírusu neodohrala kvalifikácia na ZOH 2022. Kontrakt mu však bol predĺžený a na turnaji napokon získal bronzovú medailu.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Cibuľa je skvelá v kuchyni, ale vedeli ste, že dokáže skvele detoxikovať telo?

Pôsobí proti nachladnutiu, alergiám a ďalším nežiadúcim potvorám v tele. Stačí ju prekrojiť a priložiť na päty – pretiahnúť ponožkou aa nechať pôsobiť celú noc.

Ak budete pozorne počúvať, pochopíte text, pretože je v príbuznim slovanskom jazyku. Ak chcete rozumieť úplne, zapnite si automatické titulky.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

„Zdravím Vás,
koupila jsem si na zkoušku měsíc školy a musím rict, ze naprosto předčila me očekávání. Za chvilinku členství končí a já ho ještě protáhnu,protože jsem si už tak hezky navykla na svůj ranní čas,ze se ho nechci vzdát.“

Kateřina K.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Komentáre