fbpx

#KALENDÁRIUM 14.február

Dnes, 14.februára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo štrnástky sme dostali darom:

  • spokojnosť,
  • ľahkosť bytia,
  • umenie tvoriť harmóniu.
  • slobodné dýchanie,
  • a plynutie v prúde.

Výzvou je

  • Dokázať sa uvoľniť.
  • Nelipnúť na materiálnych veciach a nepresadzovať seba, svoje názory za každú cenu.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Valentín

Mužské meno Valentín má latinský pôvod a v preklade znamená „silný“, „zdravý“. Títo muži sú veční hľadači, po celý život sa pokúšajú prísť veciam na koreň.

Valentínovia sú aj veľmi aktívni a potrebujú sa realizovať. Majú impulzívnu povahu a sú zmyselní. Láska i nenávisť sa v nich rodia pomaly, ale sú trvalé.

  • Šťastné farby Valentínov sú červená a fialová.
  • Ochranné rastliny sú púpava a šafran.
  • Ochranné kamene sú diamant a ametyst.

Dnes máme

Deň zaľúbených.

Deň Svätého Valentína je venovaný milencom – je to čas, keď si vymieňajú romantické blahoželania a sladké vyznania o ich nekonečnej láske.

Zmenili svet

1982 – Marián Gáborík

Je slovenský hokejový útočník, hviezda NHL. V sezóne 2013/14 získal Stanleyho pohár s klubom Los Angeles Kings. V júli 2017 sa oženil s tanečnicou Ivanou Surovcovou.

S hokejom začínal v Dukle Trenčín. V extralige debutoval už ako šestnásťročný v sezóne 1997/98.

V roku 2000 si ho vybral v úvodnom drafte NHL klub Minnesota Wild v prvom kole ako tretieho v poradí a stal sa tak najvyššie draftovaným slovenským hokejistom v histórii.

Už v nasledujúcej sezóne 2000/01 začal hrať za Minnesotu, kde sa stal napriek mladému veku lídrom svojho mužstva. Dňa 6. októbra 2000 strelil v zápase proti Anaheimu svoj prvý gól v NHL. 

20. december 2007 – v zápase proti New York Rangers strelil päť gólov, čo žiaden hráč NHL nezaznamenal viac ako desať rokov.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre