fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN v kozorožcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 21.6.2024

#KALENDÁRIUM 10.máj

Dnes, 10.mája, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z desiatky sme dostali darom:

  • nové začiatky, vízie,
  • nový cyklus skúseností,
  • dôležitý prelom,
  • a vycentrovanie sa.

Výzvou je

  • Ukočírovať svoje ego tak, aby nevyskakovalo, ale podporovalo tvoj zámer tvorenia.
  • Dokázať sa postaviť do role vodcu, ak si to situácia vyžaduje.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Viktória

Ženské meno Viktória má latinský pôvod a v preklade znamená „víťaz“, „víťazstvo“. Viktórie sú realistky, ktoré stoja obidvoma nohami na pevnej zemi a neoddávajú sa snívaniu. Sú tiež objektívne a dokážu sa podeliť s inými.

V detstve si vyžadujú veľkú opateru, ale nemali by nadobudnúť dojem, že na nich rodičia stále striehnu. Profesionálne uvedomenie majú veľmi silné. Ich výkonnosť a pozornosť sú nadpriemerné.

Viktórie by sme mohli nazvať aj čarodejnice podľa živočíšneho totemu ropuchy, ktorej pohľad a nehybnosť pôsobia fascinujúco.

  • Ich šťastné farby sú modrá, zelená a biela.
  • Ochranné rastliny Viktórie sú valeriána a čakanka.
  • Ochranné kamene sú citrín a zafír.

Zmenili svet

1960 – Bono

Je írsky spevák, hudobník, investor s rizikovým kapitálom, biznismen a aktivista. Je známy ako frontman, hlavný spevák a textár dublinskej rockovej skupiny U2.

Bono sa narodil a vyrastal v Dubline a navštevoval Mount Temple Comprehensive School, kde stretol svoju budúcu manželku Alison Stewart, a tiež ďalších členov skupiny U2.

Bono je textárom takmer všetkých piesní skupiny U2, pričom sa zameriava na náboženské, sociálne a politické témy. V začiatkoch skupiny U2 jeho texty prispievali k jeho odbojnému a duchovnému hlasu.

Ako sa skupina vyvíjala, jeho texty začali viac odrážať osobné skúsenosti, ktoré zdieľal s ostatnými členmi skupiny U2.

Bono je chválený a zároveň aj kritizovaný pre svoje aktivity, do ktorých zapája aj skupinu U2. Bol nominovaný na Nobelovu cenu za mier, získal rytiersky rád Spojeného kráľovstva od Kráľovnej Alžbety II.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre