fbpx

#KALENDÁRIUM 10.január

Dnes, 10. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z desiatky sme dostali darom:

  • nové začiatky, vízie,
  • nový cyklus skúseností,
  • dôležitý prelom,
  • a vycentrovanie sa.

Výzvou je

  • Ukočírovať svoje ego tak, aby nevyskakovalo, ale podporovalo tvoj zámer tvorenia.
  • Dokázať sa postaviť do role vodcu, ak si to situácia vyžaduje.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Dáša

Krstné meno Daša má severský pôvod a v preklade znamená „slávny deň“. Dašenky môžeme nazvať špekulantkami s veľkou odvahou.

Od najútlejšieho detstva majú veľký zmysel pre velenie. Tieto dievčatká dozrievajú veľmi skoro, trvanie ich bezstarostnej mladosti je pomerne krátke.

Dašky prahnú po poznatkoch, čo z nich robí zvyčajne výborné študentky. Pracovne sú zdatné, môžu z nich byť napríklad obchodníčky. Majú v sebe výraznú snahu a vôľu uspieť.

  • Šťastná farba Dašky je tmavozelená, ružová.
  • Ochranná rastlina myší chvost.
  • A ochranný kameň je achát.

Zmenili svet

†2016 – David Bowie

David Robert Jones známy pod umeleckým menom David Bowie, bol anglický spevák-skladateľ a herec. Stal sa vedúcou osobnosťou hudobného priemyslu a je považovaný za jedného z najvplyvnejších hudobníkov 20. storočia.

Dostal uznanie od kritikov a hudobníkov najmä za jeho inovatívnu prácu v 70. rokoch. Jeho kariéra bola poznačená vynaliezavou vizuálnou prezentáciou, pričom jeho hudba a scéna mali významný vplyv na populárnu hudbu.

Počas života predal viac ako 100 miliónov nahrávok na celom svete, čím sa stal jedným z najpredávanejších hudobných umelcov všetkých čias.

V roku 1996 bol uvedený do Rock and Roll Hall of Fame. Magazín Rolling Stone ho zaradil medzi 100 najlepších umelcov všetkých čias a po jeho smrti v roku 2016 bol časopisom označený ako „najväčšia rocková hviezda všetkých čias“.

Svoj komerčný vrchol dosiahol v roku 1983 vďaka albumu Let’s Dance; titulná skladba albumu bola na vrchole britských aj amerických hitparád.

Hudobne zostal aktívny až do svojej smrti; zomrel na rakovinu pečene vo svojom dome v New Yorku, dva dni po svojich 69. narodeninách a vydaní svojho posledného albumu Blackstar (2016).

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

David Bowie – Let’s Dance

Let’s dance put on your red shoes and dance the blues
Pojď tančit, vezmi si své červené boty a tanči blues
Let’s dance to the song
they’re playin‘ on the radio
Pojď tančit na písničku
Kterou hrají v rádiu
Let’s sway while color lights up your face
Let’s sway sway through the crowd to an empty space
Pojď se zhoupnout Zatímco barvy ozáří tvou tvář
Pojď se zhoupnout Zhoupnout s davem v prázdném prostoru

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre