fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#TEST Vyber si obrázok a zisti, akú máš vnútornú silu

Poďme sa zabaviť, dobre?

Čo o tvojej  vnútornej sile prezradí keltský uzol?

Tento test ti prezradí, akú máš vnútornú silu. Možno budeš prekvapená, ako sa trafí do čierneho.

Keltské uzly boli po tisíce rokov používané ako ochranné predmety. Zdobili chrámy i odevy, amulety v podobe keltských uzlov sa nosili okolo krku.

Tieto záhadné symboly môžeme nájsť aj na antických rímskych a byzantských architektonických pamiatkach, dekorujú starobylé islamské alebo etiópske knihy.

Objaviť ich môžeme aj ako súčasť staroslovanskej symboliky. Ich vzory v sebe majú neobyčajnú silu.

Sústreď sa a vyber si ten, ktorý sa ti najviac páči

O čom tvoj výber vypovedá?

1. Strom života


Je v tebe ukrytý obrovský potenciál. Tvoje korene siahajú hlboko do zeme, oceňuješ stabilitu a stojíš pevne na nohách. Mala by si sa naučiť čerpať energiu priamo od Zeme.

Chodievaj bosá, buď čo najčastejšie v prírode a uvidíš, ako výrazný, bohatý a uvedomelý bude tvoj život. Chráň si chrbát a pás.

2. Vnútorný oheň

Zvolila si uzol predstavujúci oheň a Fénixa. Tento mystický vták, schopný znovu sa zrodiť z popola, začína zakaždým život nanovo.

Si veľmi ambiciózna, plná energie a vášne. Horí v tebe oheň, buď však opatrná, je to živel schopný zničiť na svojej ceste úplne všetko. Svoju ohnivú povahu prejavuj v tvorbe.

Vo všednom živote sa však nauč zdržanlivosti, miernosti a vnútornej čistote. Osud ťa za to odmení.

3. Veľký drak

Duch Zeme sa k tebe prihovára. Si zrejme predurčená k splynutiu s prírodou, k vytvoreniu jednotného celku s ňou a k nájdeniu harmónie so svojím vnútorným aj vonkajším svetom.

Vieš druhým prinášať radosť, učiť ich a povzbudzovať ich v rozvoji. Akonáhle si uvedomíš svoju silu, dokážeš zmeniť všetko, s čím nie si spokojná. Si človek neuveriteľne vnímavý a hlboko duchovne založený.

4. Pentagram

Zvolila si si mocný symbol ochrany a osobnej sily. Svedčí to o tom, že v súčasnej životnej etape máš dôjsť k rovnováhe medzi svojou silou fyzickou a duchovnou.

Musíš nájsť cestu sama k sebe. Tvoj potenciál je vysoký, naznačuje možnosť mimozmyslových schopností.

Tvoje srdce je horúce a úprimné. Pokiaľ ide o zdravie, venuj pozornosť očiste pečene.

5. Mačací uzol

Je ti vlastná mačacia grácia i rýchlosť. Si veľmi pružný človek, neznesieš však žiadny nátlak ani agresiu. Rada cítiš, že sa o teba niekto stará, že ťa chráni.

Životom ideš zľahka a s istotou. Čím lepšie spoznávaš samú seba, tým prenikavejšia je tvoja schopnosť poznávať ľudí a svet.

6. Božská slnečnica

Tvoje srdce je otvorená kniha. Vyžarujete vľúdnosť a dobrosrdečnosť. Staráš sa o iných a podporuješ ich, rozhodnutá byť najlepším priateľom všetkým.

Zachovaj si svoje priaznivé naladenie a nikdy nestrácaj vieru v dobro. Staraj sa o svoje telo, zvláštnu pozornosť venuj kolenám.

Nauč sa dýchacie techniky – pomôžu ti uvoľniť sa a zachovať si vnútornú harmóniu.

Symbol, ktorý sa ti zapáčil, môžeš nosiť ako amulet alebo ako kresbu na tele. Jeho pôsobenie bude tým silnejšie.

Tak čo? Sedí?

Podeľ sa v komentoch, ktorý uzol si si vybrala. Ktorý na teba prehovoril svojou silou, dobre?

S láskou

Miriam

(Spracované podľa moje-pravdy.cz)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre