fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#SRANDIČKY Zisti svoju povahu podľa palca na nohe

Srandičky na odľahčenie hlavičky.

Každý z nás sme jedinečný. A to vo všetkom. Platí to aj o našich palcoch na nohách. Mrknite sa teda na to, aké máte palčeky. Tie totiž vedia prezradiť vašu povahu.

Túto zábavku neberte príliš vážne. Ale možno budete prekvapení, ako sa trafí do čierneho.

1. Palec so zaoblenou špičkou

Najrozšírenejší tvar palca. Osoby s takto tvarovaným palcom majú vyváženú povahu, nemajú rady konflikty a vyhýbajú sa im, v najhoršom trpia až do poslednej chvíle.

Môžeme ich teda označiť za osoby odolné a trpezlivé. Majú rady pravidlá a nepôjdu proti väčšine.

2. Palec s hranatou špičkou

Druhý najrozšírenejší tvar. Títo ľudia sú aktívni a optimistickí.

Často kladú sami seba nad ostatných a nepočúvajú názory iných. Majitelia takých palcov často šetria každý halier a kvôli prospechu dokážu použiť hociaké metódy vrátane tých najodpudivejších.

3. Palec so „zaostrenou“ špičkou

Osoby s podobnými palcami na nohách vynikajú veľkou hĺbavosťou.

Čakať veľa nevedia, stále sa niekam ponáhľajú, pričom však dosahujú vytúžený cieľ. Sú ako drobná, nepostrehnuteľná trieska.

4. «Vtlačené» palce

Nohy s podobnými palcami nachádzame len zriedka. Pre takých ľudí je ťažké nájsť svoje miesto v živote. Nevedia, čo chcú. Často sa snažia vyvinúť maximálne úsilie, výsledok je však ničotný.

Sú to energickí upíri, živiaci sa energiou iných. Pokiaľ je ich palec zároveň zakončený hranatou špičkou, ide o osoby nezvládnuteľnej, výbušnej povahy.

5. Palce ako «súdok»

Títo ľudia mávajú pozoruhodný potenciál, často sú tvoriví. Vždy a vo všetkom idú až do konca a sú ochotní mnoho vytrpieť.

Vedia sa sústrediť a nachádzajú riešenie každého problému.

6. Rozširujúce sa palce

Tento tvar často majú tri prvé prsty na nohe (palec, ukazovák, prostredník), menej často dva (palec a ukazovák) alebo palec a prostredník.

Ľudia s takými prstami respektíve palcami sú pokojní, nemajú radi náhlenie. „Pomaly, ale iste“ je ich heslo. Týmto spôsobom tiež dosahujú to, po čom túžia, hoci im to niekedy dlhšie trvá.

Ak má ukazovák pri nohe tohto tvaru dievča, je to dievča veľmi emocionálne založené. Ak ho má muž, je to rodený egoista. Niekedy sa stretneme s týmto tvarom iba pri prostredníku na nohe. Vypovedá to o vrodenej agresivite.

Tak čo? Aký máte palec vy?

S láskou

Miriam

(Spracované podľa moje-pravdy.cz)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre