#ENERGIE Príznaky transformácie sa tvária ako začínajúca choroba, NEdajte sa pomýliť

Tlak v ušiach, v strede čela, hučanie v hlave, upchaté dutiny, rozostrený zrak, pocit na zvracanie, na odpadnutie, búšenie srdca, ťažkosti s dýchaním, bolesti krčnej chrbtice a krížov, náhla NEpochopiteľná slabosť….

Z minúty na minútu….

Prípadne úplne vypnutá hlava, NEschopnosť premýšľať a formulovať myšlienky do slov, návaly hnevu, smútku, dojatia….atď. atď.

Ak vás chytá niečo podobné, tak žiadna panika. To NIE JE začínajúca choroba, ale príznaky transformácie.

TO JE REAKCIA TELA NA ENERGIE SVETLA NA PLANÉTE.

Všetko je v poriadku. Ste normálni, len máte viac otvorené kanály na prijímanie lásky / svetla. A citlivejšie telo.

Čo robiť?

NIE tabletky, káva, alkohol, či iné drogy

Ale:

 • Dať sa do kľudu, niekde zaliezť do ticha, zhlboka vedome dýchať, pozorovať dych. Aspoň pár minút. Ideálne niekde v prírode pod stromom.
 • Dopriať si prechádzku, čerstvý vzduch.
 • Veľa veľa obyčajnej vody, ľahké jedlo bez mäsa, ideálne žiadne jedlo….odľahčiť telo koľko to len ide.

Ak NEbude musieť vydávať energiu na trávenie, môže sa rýchlejšie popasovať so zladením vibrácie….rýchlejšie spracuje vibračný rozdiel a vám bude rýchlejšie dobre.

Treba zvýšiť osobnú vibráciu

Milí moji, žiadna panika!

Tieto stavy vedia odísť v priebehu pár minút, prípadne hodín, ak telu pomôžete a vedome prijmete to, že je to v poriadku.

Na zvýšenie vibrácie k tomu všetkému pomáha MODLITBA, vďaka a meditácia. Určite pridajte k tomu dýchaniu. Aj ak sa NEviete modliť klasický, po kresťansky.

Ďakujte!

Za všetko za čo môžete poďakovať. Aj za to, že vám je takto na figu. Znamená to, že žijete, máte telo, citlivosť, vnímanie a schopnosť cítiť Lásku….Aj takúto Božskú, energiu Svetla…a to je veľká vec.

Doprajte si duševnú sprchu!

Prečistí vás, uľaví sa duší aj telu. Pomocou štyroch jednoduchých vetičiek dokážete za pár minút urobiť takmer zázrak pre seba.

Táto metóda sa volá Ho’oponopono. Je to stará havajská technika preverená vekmi. Zaručene pomôže. Len ju treba aplikovať.

Ho’oponopono

Milujem ťa.

Ospravedlňujem sa ti.

Prosím, odpusť mi.

Ďakujem ti.

4 jednoduché vetičky a tooooľko úžitku. NEmusíte vedieť, ako to funguje. Podstatné je, že funguje.

Či si ich

 • hovoríš,
 • čítaš,
 • píšeš,
 • počúvaš,

je to jedno.

Akýmkoľvek spôsobom ich stačí použiť opakovane počas niekoľkých minút. Pomôžu vždy. Môžete si zmeniť aj poradie vetičiek, ak sa vám v tomto uvedenom poradí NEpáči.

Keby chcete počúvať, stiahnite si ich v mp3 nahrávke, ktorú som vám pred pár rokmi urobila.

Môžete popri tom dokonca čokoľvek robiť, pokiaľ nahrávku počúvate (ideálne cez sluchátka). Funguje aj tak. NEpotrebujete na to ani minútu času naviac. Klikni sem a stiahni si:

 

 

Prípadne si pustite túto pesničku, je to silná modlitba s podprahovými kódmi, pomocou ktorej tiež dokážete telu a duší pomôcť.

Amen

Koniec hlásenia školského rozhlasu 🙂

Milujem Vás…..a ďakujem Vám 

S láskou Miriam

Pre tých, ktorí chcú rásť až do neba, žiariť ako baterka 🙂 a žiť radostný život v láske a hojnosti.

 Brána je otvorená tu >>>>

Čo o nej hovoria školáci?

Samé príjemnosti 🙂

Ahojte vsetci školáci ☺
Chcem vám vsetkym poďakovať, ze ste tu a ze robite, to čo robite. Dakujem za skolicku, dakujem ze môžem byť jej súčasťou a ze mi dava silu na každodennej ceste mojím zivotom. Prajem vám krásneho Silvestra a v tom ďalšom roku 2021 len lásku, usmev, radosť, pokoj, objatia a pohodu a ostatne uz príde samo. Milujem Vás a Ďakujem Vám

Janka.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Ako si na tom s intuíciou?

Komentáre
 1. Zuzana Gajdošová píše:

  Ahoj Miriam všetky symptómy čo si tu opísala sa mi dejú už som si robila starosti a nechápala som čo sa deje. 😆. Ale po tomto čo som si prečítala tak už rozumiem 😉. Takže dávam sa do kľudu. Hopoonopono používam ale priznám sa občas zabudnem ale si dám väčší pozor. Ďakujem ti Miriam 💕

 2. Marika píše:

  No dnes to so mnou poriadne melie. Vobec sa neviem dostat do kolaji. Zalúdok na vode, busenie srdca a v hlave 1000 cervickov, ktore vyskakuju ako huby po dazdi a nedovolia rozumne uvazovat. Takze idem to vybit do telocvicne a potom oddych

  • Miriam Štolfová píše:

   To bude ono, Marika. Teraz k tomu prispel ešte aj silný spln. Ono to zase prejde. Odpočinok a kľud…čím viac si doprajeme, tým lepšie.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.