fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 9 – Uvážlivosť

Názov dňa pod vibráciou čísla 9 je Uvážlivosť.

9 – Uvážlivosť

Tarot – Pustovník.

Dary

Táto osoba je veľmi spoľahlivá, zodpovedná, má silné analytické myslenie a väčšinu života kráča za pravdou a celistvosťou.

  • Má v sebe prirodzenú múdrosť, zodpovednosť.
  • Je to bojovník za spravodlivosť a pravdu.
  • Rieši spoločnosť a chce ju zmeniť, zlepšiť.
  • Svoju vnútornú pravdu povie vždy až keď si všetko dôkladne premyslí a rozanalyzuje.
  • Je priateľská a vážna.
  • Má prirodzenú ctižiadostivosť a úprimnosť.
  • Zvláda odvážne situácie.

Pre svoje zdravie potrebuje svoj priestor pre svoju samotu a rozjímanie. Vtedy prichádza na hlboko zakorenené životné pravdy a hlbší zmysel života.

Po tvrdej práci a často excelentnom výkone má rada pochvalu, slávu a poctu. Svoje skvelé organizačné schopnosti vie doviesť do maxima. Inklinuje aj k duchovnu a k svojej pravde.

Spoznáva veci pod povrchom. V partnerstve berie všetko veľmi vážne a zodpovedne. Zvláda aj vzťah na diaľku.

Výzvy

Bezhlavo riskuje, nehovorí a nežije pravdivý život. Posudzuje druhých a hľadá v nich vady. Niektoré 9–tky majú sklon brať všetko príliš vážne. Nájsť zmysel v obyčajných veciach. Osamelosť.

Veľmi vám pomáha priestor, čas pre seba. Či už je to tvorenie, čítanie, meditácia, sebarozvoj….máte radi zmysluplné rozhovory, stretnutia.

Nakoľko je dar deviatky analytické myslenie v súlade s vesmírnymi zákonmi, chápe a spája súvislosti. Prišla nás inšpirovať.

V tarote je 9 archetyp Pustovník.

Pustovník ako posledné jednociferné číslo, predstavuje dar stíšenia, pokoja, oddychu, sebareflexie…Nachádzania, v meditáciách, v samote v sebapoznaní svetlo poznania a pravdy v ŽIVOTE. Prináša svetlo, múdrosť v sebe a SVIETI druhým ľuďom na cestu.

Ako podporiť 9 v živote?

1. Rešpektuj názory a pohľady druhých.
2. Všetci majú pravdu – nemáš patent na múdrosť.
3. Spoj sa s vlastnou pravdou, múdrosťou srdca.
4. Nič nie je náhoda.

Číslohranie o 9 zo dňa narodenia

Ďakujeme vám deviatky za vašu odvahu žiť v pravde, múdrosti, zodpovednosti, rozhodnosti, aj uvážlivosti. Za vás, že nás inšpirujete.

Texty sú z pera Danky a nájdete ich na webe slnkovsrdci.sk. Rovnako ako aj všetky ďalšie nástroje sebaspoznania vytvorené Jankou Sofiou a Dankou zo Slnka v srdci.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre