fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 31 – Motivácia

Názov dňa pod vibráciou čísla 31 je Motivácia.

31 – Motivácia

Dary

Dostal / la si do vienka dar vysokej mentálnej bystrosti. Máš rád / rada spoločnosť a inteligentných ľudí. Potrebuješ predstavu o svojom cieli a túto predstavu dokážeš naplniť.

 • 31 / 4 je zložená z energií čísel:
     1 – ti dáva silu tvorivosti, vízií, nezávislosti,
     3 – ti dáva komunikáciu, silu myšlienok, rodiny, vzťahov,
     4 – ti dáva zručnosť, praktické naplnenie vízií, slov a myšlienok.
 • Myšlienky doťahuješ do reality.
 • Komunikácia je pre teba veľmi dôležitá.
 • Si praktický / á, systematický / á.
 • Máš logické myslenie a máš dar disciplíny.
 • Miluješ spoločnosť a prácu s ľuďmi.
 • Si pracovitý / á a vytrvalý / á.
 • Robíš aby si mal / mala.

Máš dar obrovskej sily predstavivosti a komunikácie, ktorá tvorí tvoju realitu.  Máš veľkú silu myšlienok, rýchlosť myšlienok a silu slova.

Máš silu zámeru a nezávislosti. Musíš si uvedomiť silu svojich predstáv a slov, ktoré tvoria tvoju realitu. Máš aj dar plánovania a poriadkumilovnosti.

Máš dar starostlivej lásky. Potrebuješ mať v živote pocit bezpečia, istoty a stability. Bezpečie a stabilita v živote sa odvíja od tvojich myšlienok, predstáv a komunikácie.

Tvorivé a pozitívne myšlienky ti zabezpečia šťastný, radostný život v istote a hojnosti. Máš dar rýchlosti zhmotňovania svojich predstáv do reality.

Si veľmi dobrý organizátor. V živote potrebuješ pracovať a mať veľa činu. Ideš do vzťahu, v ktorom cítiš bezpečie a istotu. Máš potrebu rodiny.

Výzvy

Máš sklon, byť neustále v opozícii. Na druhých máš vysoké nároky, tak ako na seba. Niekedy využívaš bezbrannosť iných, aby si zdôraznil / la svoju výnimočnosť. Môžeš sa uchýliť k intrigám a klamstvu.

Uchopiť toľko myšlienok a zvládnuť ich v realite je pre teba veľká výzva. Negatívne myšlienky ti spôsobujú neistotu, nestabilitu. A premietne sa to na zdraví ako bolesť hlavy, kostí, kĺbov a chrbtice.

Veľká výzva je strach z neistoty, z budúcnosti. Nerád / nerada meníš svoje predstavy. Potrebuješ pokoru. Výzva je aj zvládnuť pocit krivdy a kritických slóv.

Veľmi ti pomáha činorodá práca, pozitívne tvorivé myslenie. Keď vidíš za sebou dokončenú prácu. Mať poriadok v hlave, myšlienkach aj doma, v práci, v účtoch…menej je viac.

Ako podporiť 31 v živote?

1. Napĺňam svoj život bezpečím a stabilitou.
2. Ujasni si svoju víziu, medituj. 
3. Kedy a kde cítim bezpečie.

Číslohranie o 31 zo dňa narodenia

Ďakujeme vám tridsaťjednotky za vašu praktickú pomoc sebe i druhým. Za vašu starostlivú lásku. 

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre