fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 22 – Vytrvalosť

Názov dňa pod vibráciou čísla 22 je Vytrvalosť. 

22 – Vytrvalosť

Tarot – Blázon – Majstrovské číslo.

Dary

Dostal / la si do vienka dar silnej intuície, citlivosti ktorú dokážeš využiť v praktickom živote. Si citlivý / á, láskavý / á a praktický / á.

 • 22 je zložená z energií čísel 22 / 4:
  2 – ti dáva silu intuície, spojenia, nehy, dotyku,
  4 – ti dáva pracovitosť, zodpovednosť, systém, plánovanie, stereotyp.
 • Vďaka dvojkám máš v sebe prirodzenú energiu družnosti, spojenia, intuície, citlivosti a lásky.
 • Potrebuješ dotyk, nehu, pokoj na duši.
 • Vieš sa vcítiť a láskavo pomôcť.
 • Energia štvorky ti prináša do života zručnosť, praktickosť, organizačné schopnosti, prejav starostlivej lásky.
 • Preto plánuješ, šetríš, buduješ a staráš sa o všetkých.
 • Máš otvorené srdce.

Vyhovujú ti pravidlá a systém pri čomkoľvek. Nasleduješ svoje pocity a realizuješ ich do praktického života. Keď sa pre niečo rozhodneš si v tom vytrvalý / á a pokorný / á.

Kráčaš celý život k SEBAISTOTE. Si náš starostlivý otec, starostlivá mama. Ak spoznáš pravidlá hry zvanej ŽIVOT, si tým najlepším radcom s ľahkosťou a humorom.

Medituješ až keď vidíš, že to funguje a pomáha ti to vo fyzickom svete. Vo vzájomných vzťahoch si verný / á a potrebuješ citovú oporu a materiálne istoty. Dôležitá je pre teba aj citová aj fyzická istota, bezpečie.

Výzvy

Učíš sa zvládnuť pocit neistoty, pocit krivdy. Prijať nečakané zmeny a kritiku. Vedieť si dať hranice. Pozor na workoholizmus, pocity úzkosti a bolesti kĺbov.

Veľmi ti pomáha pravidelný pohyb, starostlivosť o svoje telo o svoje pocity. Rovnováha medzi dávaním a prijímaním. Prechádzky, umenie, tanec, vedomý dych, ti dáva pocit bezpečia.

V tarote je 22 archetyp Blázon.

Blázon predstavuje v Tarote začiatok aj koniec cesty. Keď vykračuje na novú cestu ešte nevie o čom to bude a na konci cesty už vie o čom to bolo.

Prináša nám slobodu, kvantový skok, načúvať vnútornej pravde. Riadi sa SRDCOM. Skok do neznáma s dôverou a pod ochranou som sám / sama sebou.

Vie, že zmena, pohyb do nového tvorenia je potrená a nevyhnutná. A tak si nesie v batôžku svoje skúsenosti, palica symbolizuje duchovnú múdrosť, pero vo vlasoch vášeň a nadšenie a v ruke má ruže.

Prestavuje čistotu svojich zámerov, myšlienok aj pocitov. Dôveruje životu, ochrane aj vyššiemu vedeniu. Pozerá sa do neba 🙂 a slnko mu svieti na cestu 🙂

Ako podporiť 22 v živote?

1. Otvor sa s dôverou zmenám. 
2. Tvoje telo je najvzácnejší nástroj. Staraj sa oň s láskou.
3. Peniaze sú prostriedok nie cieľ.
4. Vytrvalosť a sebaistota je kľúč k úspechu.
5. Načúvaj svoje pocity, intuíciu.

Číslohranie o 22 zo dňa narodenia

Ďakujeme vám dvatsaťdvojky, za vašu citlivú starostlivú lásku. Vďaka vašej vnímavosti, citlivosti, dotyku a starostlivej láske máme pocit domova a bezpečia.

Texty sú z pera Danky a nájdete ich na webe slnkovsrdci.sk. Rovnako ako aj všetky ďalšie nástroje sebaspoznania vytvorené Jankou Sofiou a Dankou zo Slnka v srdci.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre