fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN v kozorožcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 21.6.2024

#KALENDÁRIUM 9.jún

Dnes, 9.júna, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z deviatky sme dostali darom:

  • múdrosť duchovného liečiteľa,
  • hĺbku,
  • ticho, samotu, meditáciu,
  • odpovede z vnútornej múdrosti,
  • a vnútorné svetlo.

Výzvou je

  • Nájsť si dostatok času pre seba.
  • Nerozpitvávať, neanalyzovať veci viac, ako je potrebné na pochopenie.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Stanislava

Ženské meno Stanislava má slovanský pôvod a jeho význam je „upevni slávu“. Ide o odvážne ženy, hoci niekedy trocha mrzuté. Nedôverujú priveľmi svojej intuícii ani šarmu. Majú stálu povahu. Stanislavy sa cítia nepríjemne vo svete konvencií.

Neveria v šťastie, oveľa viac veria vytrvalej mravenčej práci. Stanky sú podobne ako levanduľa, ich rastlinný totem – voňavé a rozpínavé. Nemali by sa trápiť nad prehrami, prospeje im častejší kontakt so známymi.

  • Ich šťastné farby sú oranžová, modrá a zelená.
  • Ochranné rastliny sú čakanka, levanduľa a palina.
  • Ochranné kamene sú jaspis a nefrit.

Zmenili svet

1963 – Johnny Depp

Je americký filmový herec, scenárista, režisér a hudobník známy stvárnením nezvyčajných a excentrických postáv ako Kapitán Jack Sparrow vo filmovej sérii Piráti z Karibiku alebo Willy Wonka z filmu Charlie a továreň na čokoládu.

Samotný Johnny sa s takým označením nestotožňoval a preto sa zameral na filmové úlohy, ktoré mu sedeli lepšie. Spolupracoval s režisérom a blízkym priateľom Timom Burtonom na siedmich filmoch.

Jedným z posledných sú Sweeney Tood: Diabolský holič z Fleet Street, za ktorý získal Zlatý glóbus v kategórii Najlepší herec, a taktiež na filme Alica v krajine zázrakov.

Depp stvárňuje aj skutočné postavy ako napríklad Edwarda Wooda ml. vo filme Ed Wood, Joshepa D. Pistoneho v snímke Donnie Brasco a Georgea Junga v Blow. Najnovšie sa divákom predstavil ako bankový lupič John Dillinger vo filme Verejní nepriatelia od režiséra Michaela Manna.

Johnny Depp bol trikrát nominovaný na Academy Award za najlepšieho herca v hlavnej úlohe, štyrikrát na Screen Actors Guild Awards a osemkrát na ocenenie Zlatý glóbus.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre