fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 8.november

Dnes, 8. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z osmičky sme dostali darom:

 • prebudenie životnej energie,
 • vášeň,
 • odvahu,
 • sexualitu,
 • vnútorný oheň,
 • a usmernenie sily.

Výzvou je

 • Dokázať udržať rovnováhu a jemnosť.
 • Múdro narábať s tou náložou energie, ktorá nám je dopriata.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Bohumír

Mužské meno Bohumír má slovanský pôvod a znamená „Bohu mier“, „zmieruj sa s Bohom“. Bohumírovia sú značne citovo založení a pre svoj pokojný život potrebujú predovšetkým lásku a pocit, že ich stále niekto doma čaká, lebo samota je pre nich skľučujúca.

Bohumírovia sú objektívni a majú bezprostrednú povahu, môžme sa s nimi pustiť aj do chúlostivých tém. Vždy sa usilujú získať náklonnosť okolia a obklopujú sa ľuďmi, na ktorých majú silný vplyv.

Čo sa týka štúdia alebo vedomostí, priveľmi sa neučia, akurát si spomínajú. Sú doma v mnohých oblastiach. Schopnosti a fantáziu dobre uplatnia napríklad ako autori projektov alebo reportéri.

 • Bohumírov ovplyvňuje Slnko.
 • Ich šťastné farby sú zemité faby.
 • Ochranné rastliny ľubovník, borák a bobkový list.
 • A ochranné kamene sú krištáľ, granát a ónyx.

Dnes máme

Svetový deň urbanizmu.

Svetový deň urbanizmu sa pripomína od roku 1995.

Cieľom je zvýšiť informovanosť o význame a úlohe územných plánovačov a propagovať ich prácu, ktorou sa snažia vytvoriť lepšie miesto pre život.

Zmenili svet

1961 – Maťo Ďurinda

Je slovenský spevák, gitarista, skladateľ a textár slovenskej hardrockovej skupiny Tublatanka.

V mladosti mal Martin Ďurinda ambície stať sa hokejovým hráčom. Je samoukom v hre na gitaru a klavír. Spievať ho učila jeho mama, Margita Ďurindová, ktorá bola hlasovou pedagogičkou na vysokej škole.

Počas štúdia na vysokej škole sa Maťo Ďurinda stretol s Ďurom Černým a Palom Horváthom, s ktorými založili rockovú skupinu s názvom „Tublat“.

Meno mala poďla zápornej postavy opičiaka z románu Tarzan od Edgar Rice Burroughsa, ktorý neskôr zmenili na doteraz používaný názov Tublatanka.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Zazimujte truhlíkové kvetiny.

Muškáty, begónie a ďalšie trvalky, ktoré skrášľujú balkóny a terasy už nutne potrebujú do tepla, do miesta zimného spánku.

Zoberte ich z balkónov a terás, vyčistite od zoschnutých častí, mierne zostrihnite a uložte do chladu pivnice, schodišťa, zimnej záhrady.

Aby si oddýchli, zdriemli cez zimu a od jari zase mohli krášliť vaše okolie a tešiť oči.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre