fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 8.máj

Dnes, 8.mája, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z osmičky sme dostali darom:

 • prebudenie životnej energie,
 • vášeň,
 • odvahu,
 • sexualitu,
 • vnútorný oheň,
 • a usmernenie sily.

Výzvou je

 • Dokázať udržať rovnováhu a jemnosť.
 • Múdro narábať s tou náložou energie, ktorá nám je dopriata.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Ingrida

Ženské meno Ingrida má škandinávsky pôvod a znamená „jazdkyňa chránená bohom Ingviom“. Ingridky sú väčšinou mlčanlivé a zdôverujú sa iba ťažko. Už v dievčenskom veku majú problém uvoľniť sa a odreagovať.

Vedia si ale za každých okolností zachovať objektívnosť a „zabrať“ v práci. V citovom živote sa prejavujú ako neprístupné. Uzatvárajú sa do svojej ulity ako slimák a pochybujú o dôvere a láske, ktoré im ľudia prejavujú.

 • Ich šťastné farby sú oranžová a hnedozelená.
 • Ochranné rastliny sú čakanka, fenikel.
 • Ochranné kamene sú jaspis a nefrit.

Zmenili svet

1975 – Enrique Iglesias

Je španielsky spevák, skladateľ, hudobný producent a herec označovaný za kráľa latino popu. Svoju kariéru začal v polovici 90. rokov s americko-španielskym vydavateľstvom Fonovisa Records pod menom Enrique Martinez.

Neskôr si zmenil meno na Enrique Iglesias a stal sa jednou z najväčších hviezd na latinsko-americkom a hispánskom trhu v Spojených štátoch.

V 15-tich rokoch začína písať prvé piesne, niektoré inšpirované hudbou Rolling Stones, Police a Dire Straits, ale aj tie vychádzajú zo španielskych tradícii.

Enrique svoje hudobné pokusy pred rodinou úspešne tajil. Rok študoval na obchodnej univerzite v Miami ekonómiu; štúdium prerušil, keď sa rozhodol pre vlastnú spevácku kariéru.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre