fbpx

#KALENDÁRIUM 8.jún

Dnes, 8.júna, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z osmičky sme dostali darom:

 • prebudenie životnej energie,
 • vášeň,
 • odvahu,
 • sexualitu,
 • vnútorný oheň,
 • a usmernenie sily.

Výzvou je

 • Dokázať udržať rovnováhu a jemnosť.
 • Múdro narábať s tou náložou energie, ktorá nám je dopriata.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Medard

Mužské meno Medard má germánsky pôvod a jeho význam je „mocný“, „udatný“. Medardovia vedia čo chcú. Medard je aj muž odriekania, často obdarený nevšednými danosťami. Rastlinným totemom Medardov je pagaštan.

Sú ťažko spoznateľní a málo ovplyvniteľní. Medardovia sú vzácni ľudia, ktorí sa prejavujú predovšetkým ako silní, múdri a všestranní.

 • Šťastné farby Medardov sú fialová a žltá.
 • Ochranné rastliny sú žihľava a skalica.
 • Ochranne kamene sú ametyst a smaragd.

Dnes máme

Deň najlepších priateľov.

Zmenili svet

1951 – Bonnie Tyler

Je waleská speváčka. Je známa svojím charakteristickým chrapľavým hlasom. Tyler sa dostala do povedomia po vydaní jej albumu v roku 1977 The World Starts Tonight a piesní „Lost in France“ a „More Than a Lover“.

Jej pieseň z roku 1978 „It’s a Heartache“ sa dostala na 4. priečku v UK Singles Chart, a 3. priečku v americkej hitparáde Billboard Hot 100.

V mladosti počúvala hudbu Janis Joplin a Tiny Turner. Ako 19- ročná začala vystupovať v kapele.

Po tom ako Bonnie v roku 1976 nahrala svoju prvú úspešnú skladbu „Lost in France“, ktorá sa dostala vo viacerých rebríčkoch do Top-Ten, vydala v roku 1977 svoj debutový album s názvom The World Starts Tonight.

Z tohto albumu pochádzal aj jej ďalší úspešný singel, „More Than a Lover“. Pieseň „Total Eclipse of the Heart“ sa stala celosvetovým hitom Bonnie Tyler.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre