fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 8.august

Dnes, 8.augusta, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z osmičky sme dostali darom:

 • prebudenie životnej energie,
 • vášeň,
 • odvahu,
 • sexualitu,
 • vnútorný oheň,
 • a usmernenie sily.

Výzvou je

 • Dokázať udržať rovnováhu a jemnosť.
 • Múdro narábať s tou náložou energie, ktorá nám je dopriata.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Oskar

Meno Oskár je na Slovensku málo zastúpené. Má germánsky pôvod a jeho význam je „božská kopija“. Oskárovia majú pozorovací talent. Dôkladne zhodnotia situáciu, kým začnú konať.

Viac im záleží na svojom súkromnom živote ako na tom, čo sa deje okolo nich. Povolanie si vyberajú tak, aby boli obklopení ľuďmi. Ak sa rozhodnú pre štúdium, uplatniť sa môžu dobre napríklad v oblasti medicíny.

Oskárovia sú citliví, niekedy sa priveľmi trápia záležitosťami, s ktorými nevedia pohnúť a neustále si pripomínajú svoje sklamania.

 • Ovplyvňuje ich planéta Saturn.
 • Šťastné farby Oskárov sú hnedá, čierna a zelená.
 • Ochranná rastlina je kostihoj.
 • Ochranné kamene sú zafír, achát a opál.

Zmenili svet

1981 – Roger Federer

Je švajčiarsky profesionálny tenisový hráč, ktorý sa v roku 2004 stal najlepším tenistom na svete a prvý hráč po Matsovi Wilanderovi v roku 1988, ktorý vyhral tri zo štyroch možných Grand Slamov v jednej sezóne.

Jeho dominanciu v súčasnom tenise dokumentujú wimbledonské víťazstvá v rokoch 2003 – 2007, 2009, 2012 a 2017 ako aj na U.S. Open (2004 – 2008) či Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017,2018).

Na Letných olympijských hrách v Pekingu sa stal víťazom štvorhry spoločne so Stanom Wawrinkom.

V roku 2009 sa oženil so svojou dlhoročnou priateľkou, bývalou švajčiarskou tenistkou slovenského pôvodu Miroslavou Vavrincovou s ktorou sa zoznámil v roku 2000 na olympiáde v Sydney.

Spolu majú dva páry dvojičiek.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre