fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 6.február

Dnes, 6.februára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo šestky sme dostali darom:

  • lásku,
  • krásu,
  • harmóniu,
  • voľbu srdcom
  • a otvoriť sa zdieľaniu citov.

Výzvou je

  • Objaviť lásku a hodnotu v sebe.
  • Milovať v sebe a na sebe aj tie veci, ktoré považujeme za hendikep alebo zlé.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Dorota

Dorota je grécke ženské meno a v preklade znamená „dar boží“. Doroty majú dobrú sebaovládaciu schopnosť a pevnú vôľu, čo im umožňuje čeliť nepríjemným situáciám.

Keď dospievajú sú ťažko usmerniteľné a hlavne nezávislé. Už ako malé dievčatká sú veľmi „živé“ a rozprávajú s takým presvedčením, že si vynútia súhlas.

Dorotky pomerne zavčasu vedia, na aké povolanie sa chcú v živote zamerať. Môžu vykonávať profesiu lekárky, alebo sa uplatnia napríklad v oblasti umenia.

  • Šťastné farby týchto žien sú zlatá, hnedá a žltá.
  • Ochranné rastliny ľubovník a levanduľa.
  • Ochranné kamene jantár a ónyx.

Dnes máme

Svetový deň bez mobilu.

Svetový deň bez mobilu vznikol z iniciatívy francúzskeho spisovateľa Phila Marsoa, ktorý ako prvý napísal knihu o mobile.

V tento deň by si ľudia mali vypnúť mobilné telefóny, aby sa zamysleli nad zmenami života pod vplyvom tohto komunikačného prostriedku a s cieľom uvedomenia si skutočných hodnôt života.

Zmenili svet

1962 – Axl Rose

Je americký hudobník, spevák a skladateľ, známy predovšetkým ako spoluzakladateľ a spevák americkej hard rockovej skupiny Guns N’ Roses, v ktorej pôsobí od roku 1985.

Axl Rose je dodnes jediným pôvodným členom Guns N’ Roses. Je autorom alebo spoluautorom prevažnej väčšiny hitov, s ktorými sa Guns N’ Roses celosvetovo preslávili.

Je známy aj svojou rebelantskou, divokou no aj láskavou povahou. Známy je ale tiež svojim nezameniteľným vysokým i nízkym hlasom, charizmou, či behaním po pódiu na živých vystúpeniach.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Rada na dnes:

Venuj si toľko lásky, koľko len si schopná/ý.

Sebe!

Tak, ako to robíš pre tú osobu, ktorú najviac miluješ. Tak dnes takúto starostlivosť, citlivosť, lásky-plnosť dopraj sebe – najdôležitejšiemu človeku vo Vesmíre a priľahlom okolí.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre