fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 6.december

Dnes, 6. decembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo šestky sme dostali darom:

 • lásku,
 • krásu,
 • harmóniu,
 • voľbu srdcom
 • a otvoriť sa zdieľaniu citov.

Výzvou je

 • Objaviť lásku a hodnotu v sebe.
 • Milovať v sebe a na sebe aj tie veci, ktoré považujeme za hendikep alebo zlé.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Mikuláš

Mužské meno Mikuláš pochádza z gréčtiny a v preklade znamená „víťaz“. Jeden z najviac uctievaných kresťanských svätcov bol práve biskup menom Mikuláš, o ktorom sa šíria mnohé historky a legendy.

Dominantnými vlastnosťami Mikuláša sú vôľa, aktívnosť, mravnosť a dynamizmus. Svoje reakcie vedia dobre ovládať. Mikulášovia sú väčšinou na vedúcich postoch, či už v politike, priemysle, alebo obchode.

Títo muži sú inteligentní, zhovievaví a pôsobia ako vážnejší a konzervatívni. Mikulášovia vedú život náročný na vlastné zdravie.

 • Ovplyvňuje ich planéta Jupiter.
 • Šťastné farby Mikuláša sú žltá a modrá.
 • Ochranné rastliny žihľava a skalica.
 • A ochranné kamene sú ametyst a smaragd.

Dnes máme

Sviatok sv. Mikuláša, patróna detí.

Sv. Mikuláš patrí medzi najobľúbenejších svätých. Žil v 4. storočí v Myre, kde pôsobil ako biskup.

Tento deň je spomienkou na jeho dobrotivé činy, pomoc ľuďom v núdzi a na jeho mimoriadnu zbožnosť. Je považovaný za patróna detí.

Zmenili svet

†2017 – Johnny Hallyday

Bol francúzsky spevák, skladateľ a herec. Od začiatku svojej umeleckej kariéry je považovaný za jednu z ikon francúzsky hovoriacich národov s prívlastkom francúzsky Elvis Presley.

So svojimi viac ako 50 rokmi umeleckej kariéry patrí medzi najslávnejších francúzskych spevákov a najvýraznejšie osobnosti francúzskej mediálnej sféry.

Absolvoval 181 koncertných turné a má vydaných 18 platinových albumov, ktorých predal na svete viac ako 100 miliónov. Vďaka tejto skutočnosti sa jeho meno nachádza v zozname najpredávanejších hudobných umelcov na svete.

Na medzinárodnej úrovni bol uznávaný ako jeden z mála neanglofónnych rokenrolovových hviezd s veľkou reputáciou.

V roku 1997 dostal jeden z piatich najvyšších stupňov francúzskych vyznamenaní, keď získal Francúzsky rytiersky rad čestnej légie.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Odvar z byliniek. 

Pri umývaní bytu – podlahy, okien, nábytku, prilejte odvar z byliniek. Napríklad odvar z ľubovníka, alebo zo šalvie. Krásne to energeticky prečistí byt.

Podľa možností umývaj čo najmenším množstvom chémie. Ideálne eko prípravkom alebo len čistou vodou. Je to láskavé aj k prírode aj tebe saamotnej, členom tvojej domácnosti.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre