fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 5.december

Dnes, 5. decembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z päťky sme dostali darom:

  • vnútornú múdrosť,
  • vedenie,
  • vyššie učenie,
  • slobodu ducha.

Výzvou je

  • Nájsť vnútorný pokoj.
  • Dokázať rozoznať pravú mieru: ani málo, ani príliš, ale vo všetkom „tak akurát“.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Oto

Mužské meno Oto má nemecký pôvod a jeho význam je „ochranca majetku„. Otovia sú prevažne vyrovnaní a spokojní sami so sebou.

Ak majú problémy, zbežne ich preletia a hneď vyriešia. Nezdržiavajú sa pritom detailami. Ako študenti sú usilovní, svedomití a bodujú u učiteľov.

Výrazný zmysel pre profesionálnu zodpovednosť predurčuje Otov na to, aby sa uplatnili napríklad ako obchodníci. Otovia sú duchaplní, citliví muži, silne pripútaní k domovu a verní rodinným tradíciám.

  • Ovplyvňuje ich planéta Merkúr.
  • Šťastné farby Ota sú zelená a biela.
  • Ochranné rastliny palina a saturejka.
  • A ochranné kamene sú zafír a sardónyx.

Dnes máme

Svetový deň pôdy.

Svetový deň pôdy bol vyhlásený v roku 2002 a je podporovaný Medzinárodnou úniou pôdoznaleckých vied.

Cieľom je zvýšenie povedomia verejnosti o význame pôdy a prírodných zdrojov nevyhnutných pre prežitie človeka a o potrebe ich ochrany pred globálnym otepľovaním.

Zmenili svet

†2013 – Nelson Mandela

Bol juhoafrický revolučný bojovník proti apartheidu, politický vodca a filantrop, prezident Juhoafrickej republiky v rokoch 1994 až 1999.

Bol prvou hlavou štátu čiernej pleti v krajine a prvou zvolenou v plne reprezentatívnych demokratických voľbách. Jeho vláda sa zamerala na odbúranie posolstva apartheidu riešením inštitucionalizovaného rasizmu a podporou rasového zmierenia.

Po ukončení prezidentského obdobia v roku 1999 sa Mandela stal zástupcom rady sociálnych spolkov a spolkov bojujúcich za ľudské práva.

Vo februári 2003, krátko pred americkou inváziou do Iraku, Mandela označil USA za „hrozbu svetovému mieru“ a vyhlásil, že prezident Bush chce „uvrhnúť svet do holokaustu“.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Očisti si čižmy a šup s nimi na parapet.

V noci bude chodiť Mikuláš, tak nech ti má kam vložiť nejakú fajnotu. Lebo však – bola si dobrá celý rok, všakže?

Ja viem, že toto sa hovorí malým deťom, ale….

Čo keby si sa túto hru na Mikuláša opäť zahral(a) ako keď si bol(a) malé dieťa, alebo keď tvoje deti boli malé. A možno máš pri sebe malé deti a čistíte čižmy, dávate na okno a očakávate, že Mikuláš v noci k vám nakukne. Ale len tie detské, že?… A čo si ty horšia? 🙂

Dnes to urob inak – daj si aj ty čižmy do okna. A skús zblbnúť aj všetkých ostatných dospelákov u vás doma. Možno sa chytia a doprajete si opäť to kúzlo Mikulášske ako za čias detstva. Pocítite to magično, ako voľakedy.

A keď budeš v noci (akože Mikuláš) hádzať drobné maškrty ostatným členom rodiny, hoď aj sebe niečo. Ideálne tú najlepšiu vec z celého nakúpeného (napečeného) arzenálu. Lebo ty si zaslúžiš to naj!

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre