fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 48. týždeň (29.11.-5.12.2021) Otoč to!

Pozrime sa spolu do kalendária v 48. týždni roku 2021 a ja vám pridám pár vhľadov, tipov a inšpirácií, ako hladko a s mierom v srdci preplávať týmto najkrajším týždňom nášho života.

Otoč to!

Ovlyvňuje nás (a pomáha nám) energia čísla 12 (Nové videnie) a 1+2 = 3. Je to energia, ktorá prináša dar vnímania inými očami, prepojenia sa so svojim vyššim JA, so svojou vnútornou múdrosťou i komunikáciu s matkou Zem.

12-tka je v klasickom tarote Viselec. To je karta otočenia situácie. Ten Viselec visí dolu hlavou a má pocit, že je všetko naprd. A možno máte mnnohí takí pocit práve teraz.

Ale ono stačí otočiť – zmeniť pohľad. Otočiť to naopak. Pozrieť sa na to s opačnej strany a hneď je to iná energia.

Poslaním je nájsť, nadobudnúť silu a rovnováhu. Silu dokážeme v sebe objaviť vtedy, keď dokážeme vytvoriť rovnováhu

  • medzi duchovnom a materiálnom
  • medzi tým čo je vonku a čo je dnu.

Rovnováhu na všetkých úrovniach. Pokiaľ sa vieme dostať do rovnováhy, cítime v sebe silu. Telo spolupracuje, myseľ spolupracuje, srdce je otvorené a všetko funguje.

Ako to urobiť?

Nuž, pusti si video a nechaj sa inšpirovať.

Čo môžeš urobiť konkrétne

  • Vedome zameraj pozornosť na to, čo chceš aby rástlo. Aj keď prichádzajú negatívne správy, na každej situácii si nájdi niečo pozitívne. Aj keď je to niekedy veľmi ťažké. Vždy sa dá.
  • Ďakuj. Vkladaj do toho, na čo zameriavaš pozornosť, energiu vďaky a lásky. Tým pádom to porastie.
  • Vyhľadávaj na všetkom plusovú stranu. To, čo sa ti na danej veci páči.
  • Ver, že všetko bude dobré. 
  • Medituj v pohybe. Rozvrhni si prípravu na Vianoce. Postupne začni upratovať. Jeden deň umy okná, druhý deň sporák..

Dary prírody

Použi esenciálny olej Lemon.

Je dobrý na také energetické prečistenie. Kľudne ho môžeš prikvapnúť do vody, ktorou budeš upratovať, umývať police, utierať dlážku, okná. Krásne to energeticky prečistí byt.

Odvar z byliniek.

Napríklad odvar z ľubovníka, alebo zo šalvie. Taktiež ho prilej do vody ktorou budeš upratovať byt – okná, police, dlážky. Rovnako to energeticky prečistí byt.

Podľa možností umývaj čo najmenším množstvom chémie. Ideálne eko prípravkom alebo len čistou vodou. Je to láskavé aj k prírode aj tebe saamotnej, členom tvojej domácnosti.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre