fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 30.september

Dnes, 30.septembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z tridsiatky sme dostali darom:

  • majstrovstvo mysle
  • hraj sa a oslavuj život
  • zvoľ si šťastie
  • očista mysle – naplň ju svetlom
  • spontánnosť a úspech.

Výzvou je

  • Uvoľniť sa a nechať sa viesť vášňou a nadšením.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Jarolím

Mužské meno Jarolím má grécky pôvod a v preklade znamená „sväté meno“. Jarolímovia sú muži, ktorí majú správanie pod kontrolou a radi plnia isté poslanie. Jarolímovia sú aj zdržanliví a miestami záhadní.

Ide o schopných a serióznych študentov, ktorí sami rozhodujú o svojom živote. Nájdeme ich všade tam, kde sa vyžaduje prítomnosť kompetentného, múdreho, komunikatívneho a nezištného človeka.

  • Jarolímov ovplyvňuje Slnko.
  • Šťastné farby nositeľov uvedeného mena sú zlatá a oranžová.
  • Ochranné rastliny sú ľubovník, nechtík.
  • Ochranné kamene sú jantár a topás.

Zmenili svet

1964 – Monica Bellucciová

Je talianska modelka a herečka. Svoju kariéru začala ako modelka, no neskôr prešla tiež k herectvu. Hrala vo filmoch ako The Matrix Reloaded a The Matrix Revolutions (2003), Umučenie Krista (2004), Malèna (2000) či Irréversible.

Vo filme Jamesa Bonda, Spectre (2015), stvárnila Bond girl.

Belucciová hovorí plynule po francúzsky a anglicky a použila ich aj v hereckých rolách. Vo filme Umučenie Krista rozpráva aramejčinou.

V roku 1988 sa presťahovala do Milána a podpísala zmluvu s agentúrou Elite. Už v roku 1989 sa stala známou modelkou v Paríži či New Yorku a začala chodiť na hodiny herectva, aby odštartovala svoju hereckú kariéru.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre