fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 30.august

Dnes, 30.augusta, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z tridsiatky sme dostali darom:

  • majstrovstvo mysle
  • hraj sa a oslavuj život
  • zvoľ si šťastie
  • očista mysle – naplň ju svetlom
  • spontánnosť a úspech.

Výzvou je

  • Uvoľniť sa a nechať sa viesť vášňou a nadšením.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Ružena

Ženské meno Ružena má latinský pôvod a v preklade znamená „ruža“. Tieto ženy sú sebavedomé, sčítané a nevyspytateľné.

Majú dobrý prehľad o všetkom. Dokážu byť veľmi aktívne, a preto nevydržia sedieť niekde v pokoji. Nemenia svoje názory ľahko. Vyhľadávajú profesie, v ktorých je kontakt s ľuďmi – v obchode, školstve, kultúre.

V zamestnaní sú vzorné a pomáhajú druhým. Neznášajú rozkazy a obmedzenia.V spoločnosti sa cítia príjemne. Sú príjemné hostiteľky.

  • Ovplyvňuje ich Slnko.
  • Šťastné farby sú žltá, hnedá a zlatá.
  • Ochranné rastliny sú ľubovník, nechtík a rumanček.
  • Ochranné kamene sú jantár, topás a olivín.

Zmenili svet

1983 – Jakub Prachař

Je český herec, hudobník a moderátor. Je synom umeleckého páru, herečky Dany Batulkovej a herca Davida Prachařa. Jeho starým otcom bol zaslúžilý umelec Ilja Prachař.

Bol tiež členom a spoluzakladateľom populárnej hudobnej skupiny Nightwork. Omnoho viac ako divadlo samotné ho oslovila hudba a postupom času sa jeho meno začalo spájať prevažne s hudobnou branžou.

Po príchode do skupiny Nightwork, v ktorej pôsobí ako gitarista a doprovodný spevák, sa mimo iné začal venovať aj textárskej a skladateľskej činnosti.

Už ako trinásťročný chlapec začal účinkovať v Divadle Komedie v inscenácii Maska. Potom dostal ponuku od režiséra Jana Hřebejka zahrať si skauta v jednej z troch poviedok pre televízny cyklus Bakaláři.

V roku 2010 sa stal jedným z hlavných moderátorov súťaže Česko Slovensko má talent a spoločne s Martinom „Pyco“ Rauschom túto talentovou show sprevádzal aj v nasledujúcich rokoch.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre