fbpx

#KALENDÁRIUM 3.jún

Dnes, 3.júna, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z trojky sme dostali darom:

  • radosť,
  • oslavu života,
  • plodnosť,
  • spojenie s matkou Zem, Gaiou,
  • ženskú energiu.

Výzvou je

  • Zvládnutie myšlienok, ktoré víria v hlave.
  • Komunikovať správnym spôsobom – hovoriť vtedy, keď protistrana počúva a počúvať vtedy, keď protistrana hovorí.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Karolína

Ženské meno Karolína je odvodené od mužského mena Karol, ktoré je nemeckého pôvodu a znamená „muž“ a vzniklo z neho aj slovo kráľ. Karolíny sú ťažko ovplyvniteľné. Tieto ženy sú predovšetkým sebaisté a majú silnú vôľu.

Štúdium je pre ne málo príťažlivé, študujú skôr z povinnosti. Skutočne zanietené začínajú byť až vtedy, keď sa rozhodujú pre povolanie. Karolínky vynikajú ako matky. V citovom živote sú skôr zdržanlivé, to im však nebráni nájsť si partnera.

  • Šťastné farby Karolíny sú svetlomodrá, zelená a biela.
  • Ochranné rastliny sú fialka, mäta a prvosienka.
  • Ochranné kamene sú achát, zafír a opál.

Zmenili svet

1950 – Suzi Quatro

Je americká speváčka, hudobníčka, rozhlasová moderátorka a herečka. Jej otec Art Quatrocchio mal taliansky pôvod, bol nejaký čas džezovým hudobníkom.

Hudobnú kariéru začala Suzi už ako 14-ročná, keď spolu so svojimi sestrami založila dievčenskú kapelu Pleasure Seekers.

Od roku 1975 spolu so zánikom popularity glam rocku klesala aj popularita Suzi Quatro, ktorá sa medzitým začala viac venovať štúdiovým nahrávkam.

V roku 1978 na seba upozornila hudobne už nie tak agresívnou, pop-rockovo ladenou skladbou „If You Can’t Give Me Love“, ktorá bodovala v Európe a v Austrálii sa dostala na vrchol hitparádového rebríčka.

Ten istý rok sa stala diskotékovým a hitparádovým hitom jej ďalšia pieseň „Stumblin‘ In“, duet naspievaný s Chrisom Normanom, spevákom skupiny Smokie.

Počas svojej hudobnej kariéry od roku 1964 Suzi Quatro nahrala 16 hitových singlov a predala viac ako 45 miliónov hudobných nahrávok.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre