fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 3.február

Dnes, 3.februára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z trojky sme dostali darom:

  • radosť,
  • oslavu života,
  • plodnosť,
  • spojenie s matkou Zem, Gaiou,
  • ženskú energiu.

Výzvou je

  • Zvládnutie myšlienok, ktoré víria v hlave.
  • Komunikovať správnym spôsobom – hovoriť vtedy, keď protistrana počúva a počúvať vtedy, keď protistrana hovorí.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Blažej

Mužské meno Blažej je svätecké, má grécky pôvod a v preklade znamená „nezrozumiteľne hovoriaci“. Blažejovia sú nepokojní a plachí, podobne ako ich totemové zviera antilopa.

Nositelia tohto mena stoja oboma nohami na zemi a láka ich povolanie právnika, prípadne remeselníka, či chovateľa. Pre svoju zvedavosť sa môžu ľahko ocitnúť v chúlostivých situáciách. Niekedy im chýba objektivita.

V podstate majú pevné zdravie, no mali by sa vyhýbať intelektuálnej preťaženosti.

  • Šťastné farby týchto mužov sú zlatá a žltá.
  • Ochranné rastliny majú ľubovník a mak.
  • Ochranné kamene sú jantár a olivín.

Zmenili svet

1964 – Marcel Palonder

Brat František Palonder je režisér, scenárista a dramaturg. Jeho synovec Tomáš Palonder je herec a spevák.

S vlastnými kompozíciami vystupoval už ako 10-ročný. Vyštudoval klavír, kompozíciu a dirigovanie na konzervatóriu v Bratislave.

V roku 1987 založil hudobnú skupinu Mandragora, s ktorou úspešne koncertoval po celom Česko-Slovensku. Na jar roku 1989 emigroval do Francúzska, kde sa usadil v Nice a spieval vážnu hudbu.

To bolo podnetom, že začal študovat operný spev v Monaku. Po revolúcii 1991 sa vrátil na Slovensko a v roku 1992 založil hudobnú skupinu Accident’s Happen.

Od roku 2008 sa aktívne venuje projektu TangoUltimo, komponovaniu scénickej a filmovej hudby, sólovým vystúpeniam a štúdiovej práci.

V júli 2013 skomponoval hudbu a vystúpil spolu s ďalšími umelcami (Adriana Kučerová, Cantus Choir, Lúčnica) v projekte Proglas, ktorý bol oslavou 1150. výročia príchodu vierozvestcov Cyrila a Metoda na Slovensko.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Jedna z najkrajších slovenských piesní – prečítala som si v komentároch pod touto pesničkou. A súhlasím. Tak si ju vychutnajte a nalaďte sa na…LÁSKU.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre