fbpx

#KALENDÁRIUM 3.august

Dnes, 3.augusta, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z trojky sme dostali darom:

 • radosť,
 • oslavu života,
 • plodnosť,
 • spojenie s matkou Zem, Gaiou,
 • ženskú energiu.

Výzvou je

 • Zvládnutie myšlienok, ktoré víria v hlave.
 • Komunikovať správnym spôsobom – hovoriť vtedy, keď protistrana počúva a počúvať vtedy, keď protistrana hovorí.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Jerguš

Mužské meno Jerguš je slovenskou podobou mena Gregor, ktoré je gréckeho pôvodu a v preklade znamená „ostražitý“. Nositelia tohto mena sú snaživí a majú rýchle reakcie. Zvyčajne sa uplatnia v zamestnaní ako riadiaci pracovníci.

Radi sa prezentujú v akomkoľvek odvetví. Dôležitý je pre nich hlavne dobrý výsledok práce. Od svojich blízkych vyžadujú najmä porozumenie.

 • Ovplyvňuje ich planéta Mars.
 • Šťastné farby Jergušov sú červená a fialová.
 • Ochranné rastliny sú rozmarín, cesnak.
 • Ochranné kamene sú jaspis a diamant.

Zmenili svet

1963 – James Hetfield

Je gitarista, spoluzakladateľ, spevák, hlavný skladateľ a textár americkej thrash metalovej skupiny Metallica. K jej založeniu prispel v októbri 1981 po tom, čo odpovedal na inzerát bubeníka Larsa Ulricha v losangelskom denníku The Recycler.

Skupina Metallica vyhrala deväť cien Grammy a vydala deväť štúdiových albumov, tri živé albumy, štyri EP a 24 singlov.

V deviatich rokoch sa Hetfield začal učiť hrať na klavíri, potom sa chopil bicích brata Davida a v štrnástich začal napokon hrať na gitare. Ako dospievajúci chlapec hral v kapelách Leather Charm a Obsession.

Za hlavný hudobný vzor v detských rokoch označuje skupinu Aerosmith a tvrdí, že práve tá ho primäla k hre na gitare. Medzi ďalšie vzory radí Led Zeppelin, Black Sabbath, AC/DC, Motörhead, Thin Lizzy, Teda Nugenta a Deep Purple.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre