fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN v kozorožcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 21.6.2024

#KALENDÁRIUM 29.október

Dnes, 29. októbra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťdeviatky sme dostali darom:

  • ochotu odpustiť sebe i iným,
  • prijatie,
  • bránu k odpusteniu,
  • cestu od zranenia k sile a láske.

Výzvou je

  • Precítiť a prijať zranenia všetkého druhu.
  • Otvoriť sa a požiadať Archanjelov o pomoc.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Klára

Ženské meno Klára je svätecké, má latinský pôvod a vo voľnom preklade znamená „jasná, svetlá, slávna“. Kláry sú neposedné a rozmarné.

Prevláda u nich schopnosť rýchlo vyriešiť problém, sú plné dôvtipu a neznesú, aby v živote hrali „druhé husle“. Nemožno o nich povedať, že štúdium ich nadchýna.

Oslovuje ich cestovanie, preto sú z nich pevažne sprievodkyne alebo spravodajkyne. Celý život majú sklon blysnúť sa pred ľuďmi a ľahko sa zamilujú.

  • Ovplyvňuje ich planéta Venuša.
  • Šťastné farby Kláry sú modrá a biela.
  • Ochranné rastliny fialka a mäta.
  • A ochranné kamene sú achát a zafír.

Dnes máme

Svetový deň psoriázy

Svetový deň psoriázy sa pripomína od roku 2004 a je podporovaný IFPA a WHO. Na Slovensku v tejto oblasti pôsobí od roku 1990 Spoločnosť psoriatikov a atopikov Slovenskej republiky.

Psoriáza patrí spolu s ekzémami medzi najčastejšie kožné choroby. Podstatou tohto dňa je sústredenie pozornosti na pacientov, lekárov a širokú verejnosť s cieľom zvýšenia ich povedomia o psoriáze a psoriatickej artritíde, ktoré zhoršujú kvalitu života pacienta.

Zmenili svet

†1911 – Joseph Pulitzer

Bol maďarsko-americký redaktor a vydavateľ, známy vďaka posmrtne vydávaným Pulitzerovým cenám a ako priekopník bulvárnej žurnalistiky.

Počas svojho života bol najmocnejším žurnalistom v Spojených štátoch. Pulitzer vo svojich novinách kombinoval odhaľovanie politickej korupcie s reklamnými kúskami, očividnou samoreklamou a senzáciechtivou žurnalistikou.

V snahe ešte viac pritiahnuť masové čitateľské publikum zaviedol do svojich novín aj také inovácie, ako sú komiksy, športové spravodajstvo, spravodajstvo o ženskej móde a ilustrácie, čím sa z nich stali prostriedky zábavy a informácií.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Dopraj špeciálnu pozornosť svojej koži. 

Zober si ten najpríjemnejší krém alebo olej, ktorý máš a vyhladkaj si s ním celé telo. Kúsok po kúsku. Každý centimeter tela. Daj pozornosť svojej koži, svojmu telu.

Urob si takú sebahýčkaciu 15 – minutovku. A keď už sa budeš hladkať a natierať, tak hovor tej jemnej, hebkej koži, svojmu telu „Milujem ťa, ďakujem ti“.

Odmení sa ti.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre