fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 29.november

Dnes, 29. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťdeviatky sme dostali darom:

  • ochotu odpustiť sebe i iným,
  • prijatie,
  • bránu k odpusteniu,
  • cestu od zranenia k sile a láske.

Výzvou je

  • Precítiť a prijať zranenia všetkého druhu.
  • Otvoriť sa a požiadať Archanjelov o pomoc.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Vratko

Mužské meno Vratko je slovenské a je pôvodnou domácou podobou slovanského mena Vratislav. V preklade znamená „vráti slávu“. Vratkovia milujú životné zmeny, sú výstrední, aktívni a majú rýchle reakcie.

Aj keď neprahnú po vzdelávaní, potrebujú sa zúčastňovať na verejnom živote spoločnosti. Ak nemajú možnosť zaoberať sa množstvom vecí alebo ich meniť, cítia sa nešťastní.

V osobnom živote sa Vratkovia prejavujú ako podmaniví a skúsení muži.

  • Ovplyvňuje ich planéta Mars.
  • Šťastné farby Vratkov sú červená a fialová.
  • Ochranné rastliny púpava, chmeľ a horčica.
  • A ochranné kamene sú diamant a chalcedón.

Zmenili svet

1964 – Jozef Urban

Bol slovenský básnik, textár, publicista a novinár. Vzdelanie získaval na Vysokej ekonomickej škole v Bratislave, kde študoval odbor ekonomika zahraničného obchodu.

V rokoch 1988 – 1989 pracoval ako redaktor časopisu Literárny týždenník, neskôr bol tiež šéfredaktorom literárneho mesačníka Dotyky, šéfredaktorom týždenníka Mladé rozlety a riaditeľom galérie Bibiana.

Tragicky zomrel dňa 28. apríla 1999. Jozef Urban debutoval básnickou zbierkou „Malý zúrivý Robinson“ v roku 1985, za ktorú získal Cenu Ivana Kraska.

V druhej polovici 80. rokov, kedy pôsobil ako šéfredaktor časopisu Dotyky, ho oslovil na textársku spoluprácu spevák Miroslav Žbirka. Medzi ich prvé spoločné hity patrila pesnička „Len s ňou“.

Počas svojej textárskej kariéry Jozef Urban spolupracoval s mnohými slovenskými interpretmi. Sú medzi nimi Beata Dubasová, Marcel Palonder, Oľga Záblacká, Vašo Patejdl, skupiny Money Factor, Dorian Gray, Broken Heart, Elán.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Udržuj nohy v teple. 

Pokiaľ pociťuješ chlad a zimu na chodidlá v tomto sychravom počasí, nasaď teplé ponožky. K tomu, ako udržať teplo od spodku, od nôh máme aj článok na blogu, ktorý >nájdeš tu<.

Nájdeš tam zopár užitočných babských rád. Jedna moja overená a mega obľúbená je – nasypať čierne korenie do ponožiek. Fakt to funguje.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre