fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 29.júl

Dnes, 29.júla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťdeviatky sme dostali darom:

  • ochotu odpustiť sebe i iným,
  • prijatie,
  • bránu k odpusteniu,
  • cestu od zranenia k sile a láske.

Výzvou je

  • Precítiť a prijať zranenia všetkého druhu.
  • Otvoriť sa a požiadať Archanjelov o pomoc.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Marta

Marta je biblické ženské meno s aramejským pôvodom. Význam mena je „pani domu, starostlivá gazdinka“. Osobnosť nositeliek mena Marta charakterizuje predovšetkým výkonnosť a komunikatívnosť. Sú tiež neústupčivé, silné, rýchle a rozhodné.

V detstve sú bližšie skôr k otcovi ako k matke. V dospelosti nepodľahnú ľahko vzplanutiam a vopred si premyslia svoje správanie. Manželstvo je pre ne väčšinou veľmi dôležité. Nedôverujú veľmi iným a nenadväzujú ľahko priateľské vzťahy.

  • Ovplyvňuje ich planéta Jupiter.
  • Šťastné farby Marty sú fialová, žltá a modrá.
  • Ochranné rastliny sú žihľava, šalvia a skalica.

Zmenili svet

1953 – Geddy Lee

Je kanadský hudobník známy ako spevák, basgitarista a klávesista rockovej skupiny Rush. Lee sa stal členom Rush v septembri 1968 na žiadosť priateľa z detstva Alexa Lifesona, aby nahradil frontmana Jeffa Jonesa.

Jeho štýl hry, technika a zručnosť s akou hral na basgitare to všetko malo rozhodujúci vplyv na hudobníkov rockového a heavy metalového štýlu a inšpirovali sa ním mnohí známi hudobníci.

Vedľa skladateľských, aranžérskych a hráčskych povinností v skupine Rush, produkoval Lee albumy niekoľkým hudobným skupinám, vrátane skupiny Rocket Science.

Spoločne so svojim spoluhráčom Lifesonom a bubeníkom Neilom Peartom, bol 9. mája 1996 menovaný dôstojníkom Rádu Kanady (Order of Canada). Toto trio bolo prvou rockovou skupinou, ktoré sa tejto cti dostalo ako skupine.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre