fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 29.december

Dnes, 29. decembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťdeviatky sme dostali darom:

  • ochotu odpustiť sebe i iným,
  • prijatie,
  • bránu k odpusteniu,
  • cestu od zranenia k sile a láske.

Výzvou je

  • Precítiť a prijať zranenia všetkého druhu.
  • Otvoriť sa a požiadať Archanjelov o pomoc.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Milada

Ženské meno Milada má český pôvod a v preklade znamená „mladá, milá“. Miladky sú zvyčajne veľmi príťažlivé a elegantné ženy. Sú tiež opatrné, trochu plaché a trvá im istý čas, kým zareagujú.

U týchto žien môžeme pozorovať vysoké percento intuície. Sú prezieravé, pokiaľ ide o dôležité etapy v ich živote. Ak sa k niekomu Milady pripútajú, v zásade je to nadlho. Pri rozhodovaní sú rozumné.

  • Ovplyvňuje ich planéta Venuša.
  • Šťastné farby Milady sú biela a ružová.
  • Ochranné rastliny rebarbora a fialka.
  • A ochranné kamene sú koral a opál.

Zmenili svet

1978 – Jana Kirschnerová

Je slovenská speváčka, skladateľka a viacnásobná držiteľka hudobných ocenení z oblasti viacerých hudobných žánrov. Žije v Londýne. Je partnerkou britského hudobného producenta Eddieho Stevensa a má dve deti.

Popularitu si získala druhým albumom V cudzom meste, za ktorý jej boli udelené ceny hudobnej akadémie Aurel v dvoch kategóriách: Umelec roka a Album roka.

Jana Kirschner je označovaná ako prvá dáma slovenského popu, ale neskoršími nahrávkami získala uznanie aj prekročením žánrových hraníc a experimentovaním s folkom, moderným pesničkárstvom či elektronickou hudbou.

Komerčný úspech zaznamenala aj v Česku a o sólovú kariéru sa pokúsila tiež vo Veľkej Británii. Je autorkou titulnej piesne k celovečernému filmu Pokoj v duši, za ktorý si vyslúžila niekoľko ocenení.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

V tento vianočný a po-vianočný čas rekapitulujeme, plánujeme, prekračujeme pomyslenú hranicu času… a hľadáme ten povestný pokoj v duši.

Započúvaj sa do slov piesne od Jany Kirschner – je tam návod, ako na to.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre