fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 29.apríl

Dnes, 29.apríla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťdeviatky sme dostali darom:

  • ochotu odpustiť sebe i iným,
  • prijatie,
  • bránu k odpusteniu,
  • cestu od zranenia k sile a láske.

Výzvou je

  • Precítiť a prijať zranenia všetkého druhu.
  • Otvoriť sa a požiadať Archanjelov o pomoc.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Lea

Ženské meno Lea má hebrejský pôvod a v preklade znamená „antilopa“. Ich zvierací totem je laň, ktorá dobre vysvetľuje emotívnosť a úzkosť, ktoré sa ich zavše zmocnia.

To všetko vyvažuje upokojujúca a utišujúca lipa, ktorá je rastlinným totemom týchto žien. Lejky sú aj objektívne, čestné a málo ovplyvniteľné. Každé porušenie istej prísnosti v správaní u nich zvyčajne vyvoláva prudké reakcie.

Radi sa obetujú, sú šťastné vtedy, keď dávajú. Desia sa všetkých „hier“ týkajúcich sa citov.

  • Ich šťastné farby sú modrá, čierna, zelená a purpurová.
  • Ochranné rastliny sú medovka, baza a divozel.
  • Ochranné kamene sú ametyst, jaspis a perla.

Dnes máme

Medzinárodný deň tanca.

Cieľom dňa je oslava tanca, zjednotenie jeho všetkých foriem, zvýraznenie jeho schopnosti spájať ľudí rôznych národností a kultúr, prekročiť tak politické, kultúrne a etnické bariéry a sprostredkovať bohatstvo rôznych tanečných foriem a tradícií.

Zmenili svet

1970 – Uma Thurmanová

Je americká filmová herečka. Je známa hlavne z filmov, ktoré s ňou nakrútil režisér Quentin Tarantino. Účinkovala napríklad vo filmoch Nebezpečné známostiPulp FictionGattaca a aj v dvoch častiach filmu Kill Bill.

So svojou výškou 183 cm je jednou z najvyšších herečiek v Hollywoode.

V roku 1988 sa objavila vo filme Nebezpečné známosti po boku Michelle Pfeifferovej, Glenn Closovej a Johna Malkovicha. Táto snímka jej zaručila pozitívne ohlasy na jej postavu a tak sa dostala do širokého podvedomia divákov.

O niečo málo väčší priestor dostala vo filme od Quentina Tarantina, Pulp Fiction – Historky z podsvetia. Tento film jej doslovne zaručil úspech. Tiež za film získala aj jej prvú nomináciu na Oscara, v kategórií herečka vo vedľajšej úlohe.

V roku 2004 získala úlohu, ktorá ju o dosť viac preslávila. Išlo o hlavnú rolu vo filme Kill Bill. Kariéru Umy tento film doslova „oživil“.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre