fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 28.február

Dnes, 28.februára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťosmičky sme dostali darom:

  • empatiu,
  • dôveru duše,
  • otvorenú komunikáciu,
  • umenie vytvárať silu priateľstva,
  • úprimnosť.

Výzvou je

  • Nebrať si veci osobne.
  • Načúvať a podporovať.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Zlatica

Ženské meno Zlatica má južnoslovanský pôvod a jeho význam je „zlatá“. Zlatice sú ťažko usmerňovateľné. Sú aj veľmi dynamické, všetko okolo nich musí byť v pohybe.

Oduševnene vykonávajú akékoľvek povolanie, napríklad ošetrovateľky, alebo moderátorky. Ak stratia svoju predvídavosť, svoj „vnútorný hlas“, ich konanie je neisté. Potrebujú mať niekoho nablízku.

  • Šťastné farby týchto dievčat a dám sú žltá a hnedá.
  • Ochranné rastliny sú rumanček a rozmarín.
  • Ochranné kamene sú jantár a olivín.

Zmenili svet

1977 – Lukáš Latinák

Je slovenský herec a glosátor. Jeho rodičia pochádzajú z Heľpy, ranné detstvo prežil rovnako v Heľpe, neskôr v Hriňovej.

Vyučil sa za sklára, potom vyštudoval herectvo na VŠMU spoločne s Róbertom Jakabom, Jurajom Kemkom a Mariánom Miezgom.

Je členom hereckého súboru divadla Astorka Korzo ’90. Hosťuje aj v SND. Zahral si niekoľko hlavných a vedľajších epizódnych postáv v českých a slovenských filmoch.

Do povedomia širšej slovenskej verejnosti sa Lukáš Latinák spolu s hercom Ľubošom Kostelným dostal vďaka stvárneniu seriálových postáv v TV JOJ, hlavne postavou Karola Hurku v seriáli Profesionáli.

Dlhú dobu hral aj v divadelno-televíznej show Partička. V roku 2014 vystupoval v televíznej show TV JOJ s názvom Kukátko.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Rada na dnes:

Sa spoj so svojimi priateľmi (aspoň jedným) a vymysli netradičný program. Taký, ktorý ho iste poteší a teba tiež…..môžete sa pri ňom pekne vyblbnúť. Môžete sa uvoľniť, zahrať a nasmiať.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre