fbpx

#KALENDÁRIUM 27.november

Dnes, 27. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťsedmičky sme dostali darom:

 • spriaznené duše,
 • dvojplamenné energie,
 • vzťahy z úrovne Jednoty,
 • prebudenie lásky duše cez spojenie s kozmickou rodinou,
 • a vedomé tvorenie cez posvätné vzťahy.

Výzvou je

 • Prijať, že každý vzťah, ktorý nás zraňuje, je na našu objednávku a je posvätný.
 • Odpustiť sebe aj iným za všetku bolesť vzájomne spôsobenú v komplikovaných vzťahoch.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Milan

Mužské meno Milan má slovanský pôvod a v preklade znamená „milý“. V povahových črtách Milanov sa skrýva úžasná inteligencia a nesmierna odvaha.

Majú aj vyvážené reakcie a sú aktívni. Už v detskom veku s Milankom treba zaobchádzať ako s dospelým. Nie vždy je skvelý študent, ale rozhodne je solídny, cieľavedomý a profesionálne zodpovedný.

Milanovia sa pomerne pomaly prispôsobujú. Podrazy sú im cudzie, sú z nich dôslední otcovia a pozorní partneri.

 • Ovplyvňuje ich planéta Saturn.
 • Šťastné farby Milanov sú farby zeme.
 • Ochranné rastliny kostihoj a kokorík.
 • A ochranné kamene sú zafír a achát.

Zmenili svet

†1951 – Božena Slančíková-Timrava

Bola slovenská prozaička a dramatička.

Vo svojich dielach podávala dokonalý popis ľudí a ich mentality, vlastností i zmýšľania, kritizovala súdobé politické a národnostné problémy a nijako sa nerozpakovala kritizovať i v tej dobe hlavné myšlienkové prúdy či praktiky bežného dedinského života.

Príbehy zasadzovala zväčša do dedinského alebo malomestského prostredia svojho rodného kraja a mnohé z nich sú založené na jej vlastných skúsenostiach a príbehoch z jej života.

Hoci sa v jej dielach často vyskytoval ako hlavný motív láska, nikdy sa k nej nestavala sentimentálne, ale skôr poukazovala na vypočítavosť, čím sa odlišovala od predošlej slovenskej prózy.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Zdvihni si emóciu a vibráciu pomocou citrusovej vône

Daj pár kvapiek citrusového esenciálneho oleja do difuzéra a nechaj ho rozptýliť po svojom príbytku.

Citrusové vône (citrón, grep, mandarínka, citrónová tráva) energeticky čistia prostredie, pomarančová navyše dvíha emóciu a priťahuje hojnosť. Je to vôňa pohody a hojnosti.

Ak nemáš difuzér, vyrob si prírodnú voňačku tak, že do pomaranča napicháš klinčeky. Túto voňavú dekoráciu polož na tanierik alebo do misky v predsieni i v obývačke.

V predsieni poslúži ako ten najlepší vítací element pre každého, kto vstúpi do tvojho bytu. V obývačke bude udržiavať vysokú emóciu u každého, kto sa v byte zdržiava.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre