fbpx

#KALENDÁRIUM 27.január

Dnes, 27. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťsedmičky sme dostali darom:

  • spriaznené duše,
  • dvojplamenné energie,
  • vzťahy z úrovne Jednoty,
  • prebudenie lásky duše cez spojenie s kozmickou rodinou,
  • a vedomé tvorenie cez posvätné vzťahy.

Výzvou je

  • Prijať, že každý vzťah, ktorý nás zraňuje, je na našu objednávku a je posvätný.
  • Odpustiť sebe aj iným za všetku bolesť vzájomne spôsobenú v komplikovaných vzťahoch.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Bohuš

Mužské meno Bohuš má český pôvod a vo voľnom preklade znamená „Bohu sláva“. Vo svojej podstate sú Bohušovia komedianti a veľké zúfalstvo zahrajú s veľkou presvedčivosťou. Väčšinou prácu dokončia skôr, ako prejdú k ďalšej.

Z toho vyplýva aj fakt, že ich vôľa je trocha striedavá. Ak je všetko v poriadku, je pevná, ak sa veci komplikujú, je nerozhodná. V skutočnosti by chceli mať železnú vôľu, aby splnili každú úlohu, ktorú si predsavzali a ktorú nazývajú svojím poslaním.

V citovom živote sú Bohušovia veľmi nežní. Potrebujú mať pocit, že sú obletovaní, milovaní a chápaní. Lásku vedia aj prejaviť, a práve láska je ich hnacou silou a inšpiráciou.

  • Ovplyvňuje ich Mesiac.
  • Ich šťastné farby sú fialová, žltá, modrá.
  • Ochranné rastliny sú žihľava, rimbaba.
  • Ochranné kamene sú ametyst a tyrkys.

Dnes máme

Medzinárodný deň pamiatky obetí holokaustu.

Svet si v tento deň pripomína utrpenie šiestich miliónov Židov, ktorí boli obeťami holokaustu počas druhej svetovej vojny. V tento deň je potrebné si uvedomiť poučenie z tejto tragédie, ktorá sa nikdy nesmie zopakovať.

Zmenili svet

1923 – Krista Bendová

Bola slovenská poetka, prozaička, novinárka a dramatička, známa predovšetkým ako autorka kníh pre deti a mládež; manželka slovenského spisovateľa Jána Kostru.

Písala knihy pre deti od 5 do 16 rokov. Po maturite prešla na Filozofickú fakultu Slovenskej univerzity, kde študovala slovenčinu a ruštinu.

Po roku 1948 začala pracovať vo vydavateľstve Pravda a vo Zväze slovenských spisovateľov. Neskôr bola krátko redaktorkou časopisov Ohník, v rokoch 1956 – 1958 časopisu Roháč, a v rokoch 1958 – 1964 aj denníka Pravda.

Od roku 1964 sa venovala iba písaniu a v roku 1983 jej udelili titul zaslúžilá umelkyňa.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Rada na dnes:

Pohľadaj vo svojej mysli, spomienkach miesta, kde si cítil(a) emočnú bolesť v súvislosti s nejakým človekom, so vzťahmi.

Slová, činy, skutky, ktoré ťa negatívne vtedy zasiahli a pozri sa na to, či už to máš úplne spracované a s tým človekom si v úplnom mieri a láske.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre