fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 27.apríl

Dnes, 27.apríla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťsedmičky sme dostali darom:

  • spriaznené duše,
  • dvojplamenné energie,
  • vzťahy z úrovne Jednoty,
  • prebudenie lásky duše cez spojenie s kozmickou rodinou,
  • a vedomé tvorenie cez posvätné vzťahy.

Výzvou je

  • Prijať, že každý vzťah, ktorý nás zraňuje, je na našu objednávku a je posvätný.
  • Odpustiť sebe aj iným za všetku bolesť vzájomne spôsobenú v komplikovaných vzťahoch.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Jaroslav

Mužské meno Jaroslav má slovanský pôvod a jeho význam je „sláv silu“. Jaroslavovia sú predovšetkým pôžitkári. Najradšej by sa natiahli v tôni jablone, ktorá je ich rastlinným totemom, a čakali, kým prejde deň. Sú materialisticky založení.

Riadia sa heslom „Každý sám pre seba, iba slnko pre všetkých.“ Ich inteligencia je analytická. Do podrobností vnikajú najmä preto, aby poradili iným.

  • Šťastné farby Jaroslavov sú žltá a biela.
  • Ochranné rastliny sú prvosienka a rebarbora.
  • Ochranné kamene sú opál a citrín.

Dnes máme

Svetový deň vodiacich psov.

Deň je určený na oslavu skvelej práce slepeckých psov na celom svete, vďaka ktorým môžu nevidiaci a slabozrakí bezpečne a nezávisle cestovať.

Zmenili svet

1822 – Ján Palárik

Bol slovenský katolícky kňaz, spisovateľ, dramatik, publicista a organizačný pracovník. Palárikovo meno sa často uvádza v súvislosti s organizovaním náboženského a kultúrneho života na Slovensku.

Spolu s Jánom Chalupkom a Jonášom Záborským patrí k najvýznamnejším predstaviteľom slovenskej drámy 19. storočia.

Pochádzal z Kysúc z učiteľskej rodiny a tak počiatočné klasické i hudobné vzdelanie (otec bol miestnym organistom) dostal od rodičov.

Do povedomia sa dostal predovšetkým ako významný autor divadelných hier. Stal sa jedným zo zakladateľov modernej slovenskej drámy a priekopníkom divadla a divadelníctva na Slovensku.

Svoje prvé významné dielo napísal počas pobytu v Budapešti. Bola ním divadelná hra Inkognito. Ján Palárik sa do povedomia zapísal aj svojou publicistickou a editorskou činnosťou.

Ešte ako kaplán v Štiavnických Baniach začal s vydávaním periodika Cyrill a Method, „prvého Slovenského cirkevného časopisu pre Cirkev a školu“.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Rada na dnes:

Posvätné vzťahy máš s tými, ktorí sú ti najbližšie. Ucti si tieto osoby – potvrď ich, poďakuj, daj im najavo, že im rozumieš, chápeš ich, rešpektuješ, miluješ (aj v prípade, že nie si stotožnená/ý s ich cestou, či správaním).

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre